ویزای کانادا

ویزای کانادا

مزایای مشتریان بکتاش

خدماتVIP انگشت نگاری:اغلب متقاضیان ویزای کانادا برای مراجعه به کشورهای مربوط جهت انگشت نگاری دچار مشکلاتی ازقبیل صف های طویل و مدت زمان زیادجهت انتظار و هزینه های غیره مترقبه می شوند. بکتاش سیر آسودگی خیال شما تمام مراحل کار را توسط وکلای مجرب خود انجام داده و شما کمتر از 30دقیقه موفق به اتمام کارخود می شوید.

دعوت نامه معتبر: مشتریانی که ویزای دوستاره ویا VIP بکتاش سیر را انتخاب می کنند. آژانس خودرا موظف می داند که دعوت نامه ای معتبر ازطرف شرکای کاری خود توسط وکلای معتبر در ونکوور کانادا ضمیمه درخواست این دسته از مشتریان نماید تا اعتبار درخواست شما و موفقیت آن به حداکثر برسد.


پیکاپ ویزا:مرحله آخر فرستادن پاسپورت به سفارت کانادا، جهت زدن برچسب ویزای کانادا هست. برای انجام این کار نیازی نیست که مجدداً به کشوری که در آن انگشت‌نگاری کردید، سفر کنید، فقط کافیست پاسپورت خودتون را در اختیار کارشناس خود در بکتاش سیر قرار داده و ما پاسپورت شما را بعد از 2 الی 3 هفته کاری با برچسب ویزای کانادا به شما تحویل خواهیم داد. به این کار پیکاپ پاسپورت می گویند.

پرداخت وقت سفارت:مشتریان بکتاش هزینه جداگانه برای وقت سفارت کانادا پرداخت نمی کنند و تمامی هزینه درپکیج درنظر گرفته شده است.ویزای کانادا 

تکمیل مدارک و دانستن اینکه ارائه چه مدارکی برای سفارت دارای اهمیت بیشتری است، مهمترین مرحله اخذ ویزای کانادا است که درصد اخذ ویزای کانادا را برای شما بالاتر می‌برد.
در ادامه توضیحات جامعی در رابطه با ویزای کانادا مثل انواع ویزای کانادا، شرایط درخواست ویزا کانادا، هزینه، مدارک لازم  و... را به تفصیل ارزیابی کرده‌ایم تا اطلاعات جامعی را از فرایند ویزای کانادا بدست آورید.

انواع ویزای توریستی کانادا
ویزای کانادل انواع مختلفی دارد، مانند ویزای توریستی ، نحصیلی ، کاری و...
اما تخصص آژانس‌های هواپیمایی در ضمینه‌ی ویزای توریستی کانادا است، که این ویزا شامل موارد زیر می‌باشد:


-ویزای تک ستاره 
-ویزای دو ستاره

-ویزای VIP کانادا

برای ثبت درخواست و دریافت هر یک از ۲ قسم ویزای کانادا از دو طریق می‌توان اقدام کرد. ثبت نام آنلاین ویزای کانادا و روش دوم مراجعه حضوری به سفارت کانادا و ارائه مدارک به صورت دستی پرکردن مدارک در محل سفارت کانادا که اصطلاحا به آن (Draft یا Paper) می‌گویند.

به دلیل بسته بودن سفارت کانادا متقاضیان دریافت ویزا کانادا می‌بایست برای انگشت‌نگاری و یا بیومتریک ویزای کانادا به یکی از وَکهای دفاتر VFS در کشورهای اطراف ایران مراجعه کنند. اگر چه بنابر اعلام سایت رسمی سفارت کانادا در حال حاضر بهترین روش برای درخواست ویزای این کشور، ثبت نام آنلاین ویزا کانادا است.

ویزای تک ستاره کانادا
در این نوع ویزا ارائه دعوتنامه بر عهده خود متقاضی خواهد بود و روند درخواست ویزای کانادا طبق روال مرسوم صورت خواهد گرفت. پس از تکمیل مدارک مورد نیاز که فهرست آنها در بخش مربوط به فرم‌های درخواست ویزای کانادا در همین صفحه قرار داده‌ شده‌است،اخذوقت صفارت وهر یک از این مدارک به دارالترجمه ارجاع داده خواهد شد و سپس توسط تیم مجرب اجرایی بکتاش به صورت آنلاین برای ویزا کانادا اقدام می شود.


ویزای دو ستاره کانادا
این ویزا در حالت کلی به صورت 5 ساله است. اما هنگام صدور، اعتبار آن به اعتبار پاسپورت متقاضی بستگی دارد. یعنی چنانچه تاریخ انقضای پاسپورت 2 سال باشد، ویزای صادر شده نیز به صورت 2 ساله می‌باشد. ویزای 5 ساله کانادا به صورت چند بار ورود صادر می‌شود. یعنی متقاضی می‌تواند به مدت 5 سال هرچند بار که بخواهد به کانادا رفت و آمد داشته باشد. البته در هر بار ورود فقط 6 ماه می‌تواند در این کشور اقامت داشته باشد.اخذوقت سفارت و دعوتنامه نیز برروی مدارک گذاشته میشود وتمامی مراحل به صورت آنلاین است.

ویزای VIP کانادا
یکی از مدارکی که در زمان درخواست ویزا می‌توان ارائه کرد دعوتنامه معتبر است. دعوتنامه درصد دریافت ویزای کانادا را تا حد بسیار زیادی بالا می‌برد. چنانچه خود متقاضی نتواند دعوتنامه ارائه دهد. آژانس هواپیمایی بکتاش سیر از طریق دفاتر کارگزاری خود در کشور کانادا اقدام به تهیه دعوتنامه برای متقاضی ویزای کانادا می‌کندوفرم‌های مربوطه توسط کارشناسان ویزای ما در آژانس هواپیمایی بکتاش سیر تکمیل شده ودر سایت سفارت کانادا جهت درخواست ویزای توریستی کانادا ثبت خواهد شد. درصورت عدم اخذ ویزا در سه مرحله ، در صورت ویزا  نشدن مبلغ دریافتی با کسر کارمزدو ورودی سفارت به مسافر بازمیگردد. 

نکته مهم: لازم به توضیح است کلمه VIP به معنای صدور صد در صد ویزا نمی‌باشد. این سوء برداشت توسط افراد سودجو به اشتباه در ذهن متقاضیان تعریف شده است. کلمه VIP در ویزای کانادا به معنای بالا بودن درصد دریافت ویزای کانادا است و در صورت رد شدن ویزا از طرف سفارت، کلیه وجه پرداختی متقاضی به استثنای هزینه واریزی به سفارت، توسط آژانس هواپیمایی به مسافر مسترد خواهد شد.مراحل درخواست ویزای کانادا

همان گونه که پیشتر اشاره شد، برای درخواست ویزا کانادا به دو روش می‌توان اقدام کرد:

-ثبت نام آنلاین ویزای کانادا
-مراجعه حضوری به سفارت

نخستین گام در ثبت نام آنلاین ویزای کانادا ثبت یک حساب کاربری است. پس از ایجاد حساب کاربری، متقاضیانی که از طریق آنلاین اقدام به ثبت درخواست ویزای کانادا می‌کنند، بعد از واریز آنلاین هزینه ثبت نام یک شماره پیگیری یا Tracking No. دریافت می‌نمایند که تمامی مراحل پیگیری جواب ویزا کانادا درخصوص پرونده از طریق این شماره انجام خواهد شد. پر کردن دقیق و شفاف فرم مهمترین عامل در موفقیت درخواست شما خواهد بود، بنابراین توصیه می‌کنیم این مهم حتما با مشاوره از موسسات معتبر انجام شود.

تاکید سایت رسمی سفارت کانادا برای متقاضیان ویزا کانادا، ثبت نام آنلاین است. روشی که هم هزینه بسیار کمتری در مقایسه با مراجعه حضور به سفارت خواهدداشت و هم پیگیری آپ‌دیت پرونده از این طریق بسیار راحت‌تر و سریع‌تر خواهد بود. بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران می‌توان گفت ثبت نام آنلاین ویزای کانادا در حال حاضر بهترین گزینه برای متقاضیان ویزای کانادا بویژه برای ما ایرانیان است.

مراحل کلی و راهنمای ثبت نام آنلاین ویزا کانادا به شرح زیر است:

 ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم
 تکمیل فرم‌های درخواست ویزای کانادا
 پرداخت آنلاین هزینه های مربوط به ویزا و انگشت نگاری
 دریافت برگه تاییده درخواست به همراه شماره پیگیری
 دریافت نامه انگشت نگاری
 حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا برای انگشت نگاری
 بررسی نهایی و اعلام قبول درخواست ویزا
 مراجعه مجدد به سفارت برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا

مدارک لازم برای دریافت ویزای کانادا
مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا بسته به نوع ویزای مورد درخواست متقاضی متفاوت است. برخی نکات وجود دارند که در زمان ارائه مدارک باید به آنها توجه کرد، برای مثال با توجه به زمان ۲ تا ۳ ماهه صدور ویزا کانادا بهتر است متقاضیان ویزای توریستی کانادا پاسپورتی دست کم با ۹ ماه اعتبار ارئه دهند. همچنین بهتر است تمامی پاسپورت‌های قبلی داوطلب نیز با هدف بررسی بهتر سابقه سفر (Travel History) ارائه شوند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی کانادا
 مدارک شناسایی
 اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت های قدیمی که در آن ها ویزا درج شده است.
 یک قطعه عکس جدید ۳٫۵ در ۴٫۵ رنگی با زمینه سفید
 ترجمه شناسنامه
 ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر (در صورت همراهی فرزندان حتما گواهی اشتغال به تحصیلشان ترجمه شود.)
 ترجمه سابقه بیمه
 تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه

مدارک مالی

نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)

مدارک اسناد ملکی
در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است.
ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی کند.

مدارک شغلی
کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی

کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین
تورهای پیشنهادی

تور ایتالیا

قیمت: نرخ پرواز + € 3904شب و5روز
تور اسپانیا

قیمت: نرخ پرواز + € 390 4شب و5روز
تور پاریس

قیمت: نرخ پرواز + € 6855شب و6روز
تور استانبول

قیمت: تومان 2.865.0003شب و4روز