ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تور ژاپن

پخش ویدیو

شروع هزینه تور

3500 دلار+ هزینه پرواز

ایرلاین قطر

حدود 60الی 80 میلیون

دریافت ویزا

بر عهده بکتاش سیر

زمان

10 روز

تور ژاپن ویژه (7 شهریور الی16شهریور)
دبل سینگل 6 تا 12 سال 6 تا 2 سال زیر 2 سال
3500 دلار+ هزینه پرواز 4300 دلار+ هزینه پرواز 2520 دلار+ هزینه پرواز 1790 دلار+ هزینه پرواز 10% نرخ ارزی + هزینه پرواز
تکمیل ظرفیت
تور ژاپن (20 تا 29 تیرماه)
دبلسینگل6 تا 12 سال6 تا 2 سالزیر 2 سال
3000 دلار+ هزینه پرواز3800 دلار+ هزینه پرواز2020 دلار+ هزینه پرواز1290 دلار+ هزینه پرواز10% نرخ ارزی + هزینه پرواز
تور ژاپن ویژه (21 شهریور الی 30 شهریور )
دبل سینگل 6 تا 12 سال 6 تا 2 سال زیر 2 سال
3500 دلار+ هزینه پرواز 4300 دلار+ هزینه پرواز 2520 دلار+ هزینه پرواز 1790 دلار+ هزینه پرواز 10% نرخ ارزی + هزینه پرواز
تور ژاپن (23 آبان الی 2 آذر )
دبل سینگل 6 تا 12 سال 6 تا 2 سال زیر 2 سال
3500 دلار+ هزینه پرواز 4300 دلار+ هزینه پرواز 2520 دلار+ هزینه پرواز 1790 دلار+ هزینه پرواز 10% نرخ ارزی + هزینه پرواز
تکمیل ظرفیت
تور ژاپن ویژه شکوفه های گیلاس (اردیبهشت ماه)
دبل سینگل 6 تا 12 سال 6 تا 2 سال زیر 2 سال
3500 دلار+ هزینه پرواز 4300 دلار+ هزینه پرواز 2520 دلار+ هزینه پرواز 1790 دلار+ هزینه پرواز 10% نرخ ارزی + هزینه پرواز
تکمیل ظرفیت
تور ژاپن (9 خرداد الی 18خرداد )
دبل سینگل 6 تا 12 سال 6 تا 2 سال زیر 2 سال
3500 دلار+ هزینه پرواز 4300 دلار+ هزینه پرواز 2520 دلار+ هزینه پرواز 1790 دلار+ هزینه پرواز 10% نرخ ارزی + هزینه پرواز

فرم درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی خود را به همراه شماره تلفن  نوع خدمت درخواستی وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

Previous slide
Next slide

نکات مهم تور ژاپن

مدارک مورد نیاز تور ژاپن

اقامت

هفت شب در هتل‌های 5 ستاره و دو شب در هتل‌های 4 ستاره به همراه صبحانه

بیمه

بیمه مسافرتی با پوشش 50 دلار

کشتی

کشتی کروز

لیدر همراه و راهنما

لیدر همراه و راهنمای فارسی زبان از ابتدا تا انتهای سفر

گشت‌های روزانه

گشت‌های روزانه به همراه نهار بوفه

ترانسفر بین شهری

ترانسفر بین شهری توکیو تا کیوتو توسط قطار سریع السیر شین کان سن

ورودی جاذبه ها

ورودی جاذبه ها بر عهده تور است

14وعده غذایی

9 وعده صبحانه 5 وعده نهار

دریافت ویزا

اخذ ویزای ژاپن به عهده بکتاش است

روز شمار تور ژاپن

روز اول

پرواز تهران تا فرودگاه ناریتا توکیو حدود 12 ساعت است، بعد از ورود به فرودگاه با هدایت سرپرست گروه، پاسپورت‌های شما چک شده و مهر ورود به کشور ژاپن در پاسپورت شما درج می‌شود، در ادامه توسط لیدر و گروه ترانسفر فرودگاهی، اقدامات لازم جهت ترانسفر شما از فرودگاه به هتل، پذیرش و تحویل اتاق‌ها انجام می‌شود، می‌توانید بعد از کمی استراحت برای پیاده روی به شلوغ‌ترین شهر دنیا و بازدید از چهارراه شیبویا بروید.

روز دوم

برای صرف صبحانه بوفه با انواع صبحانه‌های محلی ژاپن و بین المللی در هتل 5 ستاره از شما پذیرایی می‌شود، بعد از صرف صبحانه به بازدید از معابدی همچون معبد آساکوسا در توکیو، خرید از بازارهای اطراف و بازدید از مجسمه بزرگ آزادی خواهیم پرداخت. برای صرف ناهار به یکی از رستوران‌های بزرگ توکیو و تجربه بینظیر چشیدن طعم غذاهای ژاپنی که اکثرا از سبزیجات تازه‌، ماهی و برنج است، خواهیم رفت، بعد به بازدید از بزرگترین برج مخابراتی توکیو به نام اسکای تری که دومین برج مرتفع مخابراتی دنیا، است خواهیم رفت تجربه دیدن شهر توکیو از بالای این برج بسیار زیباست.

روز سوم

بعد از صرف صبحانه در هتل و به سمت شهر هاکونه در نزدیکی توکیو حرکت می‌کنید و از تماشای کوه زیبای فوجی بر فراز بزرگترین پل معلق ژاپن همراه گروه لذت خواهید برد. بعد از صرف ناهار و تجربه متفاوت با کشتی دزدان دریایی دریاچه مقدس آشی با تله کابین به کوههای گوگرد و آتش فشانی کوماگاتاکه میروید و از بزرگترین تخم مرغ سیاه جادویی دیدن می‌کنید. این منظره برای عکاسی مناسب است، یک فضای عجیب مملو از دود گوگرد و درختان بلند سوخته، لمس مه و ابرهایی که بیش از هرزمان دیگر به آن‌ها نزدیک هستید.

روز چهارم

این روز به شما اختصاص داده شده تا زمان آزاد برای اوقات فراغت خود داشته باشید، بعد از صرف صبحانه در هتل می‌توانید در توکیو پیاده روی کنید، به خرید بروید یا همراه اکثریت گروه در تور اختیاری بازدید از دیزنی لند شرکت کنید و از تماشای شخصیت های معروف کارتون های کودکی لذت ببرید. گشت شبانه خیابان شینجیکو نیز از واجبات سفر به ژاپن است. خیابانی پر از همهمه و شلوغی و مراکز خرید با برندهای معروف، غذاخوری های محلی، دستفروش های ژاپنی در قلب توکیو تقابل مدرنیته و فضای سنتی خواهد بود.

روز پنجم

بعد از صرف صبحانه در هتل وقت ترک کردن شهر توکیو است لیدر مجموعه اقدمات لازم برای خروج و تحویل اتاق ها را انجام داده و به همراه گروه برای سفری کوتاه با قطار سریع السیر شین کان سن آماده میشوید، شما با سوار شدن در قطار شین کانسن از شهر توکیو وارد شهر کیوتو خواهید شد. پذیرش هتل و تحویل اتاق‌ها برنامه بعدی است، بعد از آن بازدید از معبد کیومیزودرا که به معنی آب پاک است همچنین خرید از فروشگاههای اطراف این معبد و بعد از آن صرف ناهار در یکی از بهترین رستوران ها را خواهید داشت و درآخر کیوتو گردی و پاساژگردی و خرید را برای شما تدارک دیده‌ایم.

روز ششم

از بهترین روزهای سفرشما میتواند امروز باشد؛ بعد از صرف صبحانه در هتل به همراه لیدر و گروه، تجربه بی نظیر بازدید و قدم زدن در میان جنگل شکوه بامبو عظمت را خواهید داشت؛ بعد از آن نوبت، کینکا کوجی یا معبد طلایی است. با اتوبوس vip راهی شهر زیبای نارا با گوزن‌های دم سفید زیبایش خواهید شد و از نزدیک با گوزن‌های این شهر ملاقات خواهیم کرد این گوزن‌ها تحت تاثیر فرهنگ غنی ژاپنی‌ها که بر مبنای احترام است به شما علاقه نشان می‌دهند، بیسکوییت‌های مخصوصشان را از شما طلب می‌کنند و بابت خوردن این خوراکی لذیذ از شما تشکر می‌کنند. در انتهای این برنامه بازدید از معبد توداجی را خواهید داشت که بزرگترین بودای نشسته دنیا را دارد که قطعا از دیدن آن عظمت و منظره متحیر خواهید شد.

روز هفتم

بعد از صرف صبحانه اتاق‌ها را تحویل داده و به سمت شهر زیبا و آرام اوزاکا شهری خواهید رفت. بعد از ورود به اوزاکا از قلعه نظامی اوزاکا دیدن می‌کنید؛ این قلعه همچون یک دژ محکم نظامی در قلب شهر اوزاکا قرار گرفته است بعد از صرف ناهار به سمت یکی از بزرگترین آکواریوم‌های دنیا برای بازدید از گونه‌های مختلف جانوران دریایی از جمله دلفین‌های بامزه، ماهی‌های رنگارنگ و بازیگوش و پنگوئن‌های باهوش خواهید رفت، بازدید از آکواریوم کایوکان بعد از دیدار از اماکن دیدنی توکیو و کیوتو یک تجربه متفاوت است.

روز هشتم

صرف صبحانه در هتل 5 ستاره اوزاکا و حرکت به سمت شهر کوبه در نزدیکی شما به همراه لیدر و گروه، شامل تجربه سوار شدن تله کابین کوبه و بازدید از ارتفاعات شهر بندری کوبه و گلخانه‌های معروف آن‌جا خواهد بود. بعد از صرف ناهار و اتمام گشت شهر کوبه زمان بازگشت به اوزاکا، وقت خرید از مراکز خرید و پیاده روی در شهر پر هیاهو اوزاکا است. به هتل باز گشته و برای روز نهم این سفر مهیج آماده میشوید.

روز نهم

روز گشت اختصاصی و آپشنال هیروشیما این شهر معروف و پر از خاطرات غم انگیز بمباران اتمی و ویرانی هاست . ساختمان معروف و مقاومی که بعد از سالها و حمله اتمی هنوز پابرجاست و نشان شهری است که به یکباره ویران و دوباره آباد شده است موزه این شهر یک کتاب پر درد است، داستان ساداکو ساساکی دختری با درناهای کاغذی، بنای یادبود صلح و دوستی این دختر در همه جای هیروشیما دیده می‌شود. صرف غذای محلی در هیروشیما و بازدید از بازار محلی و سرپوشیده هیروشیما و در نهایت بازگشت به اوساکا و استراحت در هتل ادامه برنامه روز نهم خواهد بود .

روز دهم

روز خداحافظی از کشور زیبای ژاپن کشور معابد رنگارنگ و خوراکی‌های خوشمزه، مجمع الجزایر ژاپن کشور محصور شده در آب، وقت تحویل اتاق هتل رسیده البته با توجه به زمان پرواز در روز آخر سفر گروه بکتاش سیر گشت با همراهی لیدرها به یک مرکز خرید (اوتلت) در نزدیکی فرودگاه می‌روید و از بهترین برندهای دنیا با قیمت‌های باور نکردنی خرید می‌کنید. ناهار را در مرکز خرید میل می‌کنید و در ساعت مشخص به سوی فرودگاه رفته و به ایران باز می‌گردید.

ژاپن کجاست

مجمع‌الجزایر ژاپن به خاستگاه خورشید معروف است که سابقه سکونت انسان در این کشور را از دوران پارینه‌سنگی پسین می‌دانند. کشوری کوهستانی با جزایر آتش‌فشانی و به شدت زلزله خیز که در شرق آسیا قرار دارد. مجمع‌الجزایر ژاپن با اینکه از نظر وسعت کشور کوچکی است، اما از نظر استراتژیک مهم است. این کشور از شمال با روسیه، از غرب با دریای ژاپن، چین، کره شمالی و کره جنوبی مرز آبی دارد. بلندترین قله کوهستانی ژاپن « فوجی» نام دارد که ارتفاع آن به ۳۷۷۶ متر می‌رسد. ژاپن مجموعه جزایری است که با طول زیاد از شمال به جنوب کشیده شده‌است. به همین خاطر آب و هوای مناطق گوناگون آن با یکدیگر مغایرت دارند و نیز دارای چهار فصل در سال است کشور ژاپن به نسبت وسعتش از تراکم جمعیت بسیار بالایی برخوردار است. ژاپن کاملاً در آب محصور شده‌است وجود اقیانوس سبب شده‌است که در رژیم غذایی و اقتصاد مردم ژاپن ماهی، سبزیجات و برنج نقش مهمی داشته باشد. زبان مردم ژاپن «ژاپنی» است. این زبان اگرچه بسیاری لغات را از زبان چینی گرفته‌است، ولی با این وجود با زبان چینی هم‌ریشه نبوده و کاملاً متفاوت هستند. زبان ژاپنی، زبانی از شاخهٔ ژاپنیک است و تنها زبان نزدیک به آن کره‌ای است.

براساس آمار ترکیب نژادی مردم ژاپن بدین شرح است: ۹۸/۵ درصد ژاپنی‌ها ./۵ درصد کره‌ای‌ها ۰/۴ درصد چینی‌ها ۰/۶ از بقیه ملل

پایتخت ژاپن:

پایتخت ژاپن و پرجمعیت‌ترین کلانشهر این کشور شهر توکیو است.

Previous slide
Next slide

غذاهای معروف ژاپن:

سوشی، نودل، موچی و … از مهمترین خوراکی‌های معروف ژاپن است، شاید فکر کنید غذاهای مردم ژاپن با اسامی عجیب به ذائقه ما ایرانی‌ها سازگار نباشد، در ادامه برخی از غذاهایی را که با ذائقه ما ایرانی‌ها سازگارتر است آورده‌ایم:

سوشی: ترکیب برنج و گوشت ماهی است که به صورت پخته یا خام تهیه می‌شود.

کاراگه: ران مرغی که به سویا و سس‌های مختلف آغشته شده و بعد از غلتاندن در آرد آن را سرخ می‌کنند.

گیودون: غذایی شبیه به غذای ایرانی چلوگوشت که در سس‌های مختلف سویا و سبزیجات مزه‌دار شده و همراه با تخم‌مرغ سرو می‌شود.

یاکیتوری: غذایی شبیه به جوجه کباب که در آن گوشت و پوست مرغ را در سویا و ادویه‌‌های مختلف مزه‌دار می‌کنند بعد از آن به سیخ می‌زنند و کباب می‌کنند.

میسو: که به عنوان دسر در کنار غذای اصلی سرو می‌شود، ماده اصلی آن لوبیا سبز است که بعد از پختن زیاد، آن را له و با سرکه و نمک مزه‌دار می‌کنند.

از دیگر غذاهایی که در این دسته از غذاها قرار دارند می‌توان به رامِن(نوعی نودل)، تاکو رایس(برنج پخته و گوشت) اشاره کرد.

جشنواره‌ها و فستیوال‌های ژاپن

جشن شکوفه‌های گیلاس، جشنواره برف، جشنواره تننو، جشن عروسک‌ها از مهمترین جشنواره های کشور ژاپن است.

شکوفه‌های گیلاس
جشنواره برف
جشنواره تننو
جشنواره عروسک ها
Previous slide
Next slide

جشنواره شکوفه‌های گیلاس: این جشن در اواخر ماه اسفند و اوایل اردیبهشت( اواخر ماه مارس و اوایل ماه آوریل) برگزار می‌شود، هانامی به معنای تماشای شکوفه‌های گیلاس، خبر از آغاز بهار می‌دهد، برگزاری این جشن یک سنت دیرینه و یک بهانه برای مهمانی و استقبال از فصل بهار به شمار می‌رود.

جشنواره برف: درسال 1950 چند دانش‌آموز دبیرستانی در پارک Odori با درست کردن مجسمه‌های برفی شروع جشنواره برف را رقم زدند، این جشنواره هرساله در فصل زمستان برگزار می‌شود.

جشنواره تننو: این جشن با قدمت 600ساله در ماه ژوئن برگزار می‌شود، به جشن چراغانی معروف است و در آن 12 قایق به همراه حدودا 400 فانوس کاغذی به سمت رود تتنو حرکت می‌کنند.

جشن عروسک‌ها: هیناماتسوری از جشن‌های فصلی معروف ژاپنی‌ها است که به آن جشن هلو هم می‌گویند. دلیل این نامگذاری این است که در این فصل درختان هلو شکوفه می‌دهند. هر خانوده ژاپنی در این روز میزی از عروسک را می‌چیند، تعداد عروسک‌ها به میزان بودجه آن خانواده بستگی دارد. این عروسک ها در ژاپن نسبتاً گران هستند.

علاوه بر هزینه‌های اولیه تور ژاپن چند دلار همراه داشته باشیم

با توجه به واحد پول کشور ژاپن و تجربه‌های مسافران قبلی تور بکتاش سیر گشت، در کشور ژاپن و همین‌طور برگزاری تور ژاپن به صورت کامل( پرداخت ورودی تمام اماکن دیدنی، برگزاری گشت‌های شهری با نهار، پرداخت محل اقامت و همراهی تور لیدر و ….)، از آن‌جا که هر 100 دلار به صورت حدودی معادل 14000 ین کشور ژاپن می‌باشد به ازای هر نفر داشتن مبلغ 500 دلار آمریکا مبلغ منطقی به شمار می‌رود. اما بهتر است هر کسی با توجه به بودجه برنامه‌ریزی شده خود و میزان خرید مورد احتیاج در کشور ژاپن نسبت به اینکه این کشور دارای فروشگاه‌های معتبر با برندهای جهانی جهت خرید از جمله برندهای معروف پوشاک، ساعت، خوراکی و … می‌باشد ارز مربوطه را به همراه داشته باشد.

جاهای دیدنی ژاپن

معبد آساکوسا
معبد طلایی
قلعه اوساکا
برج اسکای تری
چهارراه شیبویا
جنگل بامبو
کوه فوجی
Previous slide
Next slide

بهترین زمان سفر به ژاپن

نکته‌ی قابل توجه برای سفر به ژاپن این کشور معتدل و دیدار از سرزمین خورشید تابان این است که در 4 فصل امکان‌پذیر و زیبا است. فصل بهار و تجربه دیدن شکوفه‌های گیلاس یا ساکورا و شورو شوق بهاری برای شروع سال تحصیلی و کاری در ژاپن فصل تابستان و تجربه گذر از خیابان‌های شلوغ بخاطر برگزاری فستیوال‌های تابستانه و جشنواره‌ای چشم نواز و بازدید از غرفه‌های خرید فصل طلایی پاییز تجربه آب وهوایی بی‌نظیر فصل خزان رنگ‌ها و جشن معروف کیشی دنجیری ماتسوری، جشن پایان برداشت محصول فصل جذاب زمستان با تجربه بینظیر ساختن مجسمه‌های یخی یا جشنواره محبوب یوکی ماتسوری.

گرفتن ویزای ژاپن

دریافت ویزای ژاپن، برای ما ایرانیان نسبت به کشورهای دیگر معمولا سخت‌تر و پیچیده‌تر است؛ در واقع اقدام از سفارت ژاپن به علت گذر از مرحله دارالترجمه و اخذ تاییده‌های لازم دادگستری پروسه گرفتن ویزای ژاپن را سخت‌تر کرده است .بنابراین توصیه متخصصین ما در مجموعه بکتاش برای سفر به کشور ژاپن، مشاوره دقیق و جمع‌بندی کامل و چیدمان دقیق مدارک جهت ارایه به سفارت ژاپن جهت اخذ ویزای ژاپن است.

دلایل ریجکت شدن درخواست ویزای ژاپن از سفارت

درخواست قبلی متقاضی جهت بازدید از ژاپن برای یک هدف خاص رد شده باشد و فرد در 6 ماه، مجدد همان درخواست را داشته باشد.

درخواست قبلی متقاضی در سفارت در حال پردازش باشد.

در اسناد و مدارک نقص وجود داشته باشد.

مدت اعتبار پاسپورت کافی نباشد.

متقاضی جهت درخواست ویزا صلاحیت لازم را نداشته باشد.

تمکن مالی مناسب ارائه نشود.

افراد هنگام درخواست دارای ویزای معتبر یا مجوز ورود باشند.

سوالات متداول

قیمت تور ژاپن با توجه به کیفیت برگزاری این تور در بکتاش سیر گشت با در نظر گرفتن کمترین مبالغ برنامه‌ریزی شده است. در حال حاضر و قبل از افزایش نرخ در تورهای نوروزی، قیمت تور ژاپن برای 10 روز اقامت در هتل های 5 ستاره، 6 روز گشت شهری با نهار بوفه، تور لیدر فارسی زبان همراه از تهران، تور لیدر محلی، ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی و ترانسفرهای بین شهری تور، پرداخت تمام اماکن بازدید، خدمات مرتبط با ویزا و بیمه مسافرتی 3100 دلار + هزینه پرواز که حدود 240 الی 250 میلیون تومان به ازای هر نفر می‌باشد که این نرخ معمولا به علت‌های سیزن بودن برخی فصل‌ها افزایش نرخ کمی دارد .

توصیه بکتاش سیر گشت به‌خاطر طی کردن صحیح‌تر پروسه دارالترجمه و گرفتن تاییدات لازم و اخذ ویزای کشور ژاپن برای مسافران اقدام در حدود 90 روز قبل از تاریخ سفر است.

شرکت خدمات مسافرتی و مهاجرتی بکتاش تراول با تکیه بر تخصص و تجربه‌ی چندین ساله تیمی از مدیران و پرسنل مجرب در حوزه خدمات گردشگری و در جهت ارتقای سطح خدمات و افزایش رضایت مشتریان عزیز فعالیت خود را با دریافت مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری و میراث فرهنگی و گردشگری از سال 1394 آغاز نموده است. این مجموعه به خاطر داشتن تجربیات؛ همواره در برگزاری صحیح تورها و اطلاع از کیفیت برگزاری در تمام مقاصد تورهای خود را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام داده است. مجموعه بکتاش، مجری مستقیم تورهای توریستی به مقصد اروپا، کانادا، ژاپن، برزیل و … می‌باشد.

ژاپن کشوری فوق العاده زیبا برای سفر و خرید، همراه با تجربیات بی‌نظیر دیدن عجایب سفری است اما آنچه این روزها کشور ژاپن را در میان ایرانیان محبوب کرده است اعتبار زیاد اخذ ویزا از این کشور سخت و چسباندن لیبل ویزای این کشور در پاسپورت شخص جهت اقدامات بعدی در پروسه‌های ویزای کشور کانادا، استرالیا، آمریکا، انگلیس و اروپاست. طبق تجربه چندین ساله بکتاش سیر گشت گرفتن تاییده ویزا از کشور ژاپن و سفر به این کشور با توجه به شرایط سخت و حساسیت این کشور در دادن ویزای ورود به ژاپن در ایجاد سوابق سفر خوب و شرایط شما را در پروسه‌های بعدی اخذ ویزا بسیار موثر است. ضمن اینکه مجموعه بکتاش سیر گشت برای آن دسته از مسافرانی که تور ژاپن را خریداری کرده‌اند شرایط ویژه‌ای برای اخذ ویزای مالتیپل کانادا لحاظ کرده است.‌
در تور ژاپن، بکتاش سیر گشت در صورت عدم اخذ ویزا در پروسه بعد از تایید مدارک، کلیه مبالغ دریافتی به مسافران عودت می‌گردد . تنها هزینه شامل جرایم هزینه کنسلی پرواز بعد از کانفرم نهایی است که به مسافران اطلاع داده می‌شود.

Leave Comment