تور های برزیل

شهرها
سوالی دارید؟

9 شب و 10 روز

ظرفیت: 20 نفر
13 روز
قیمت از
4600
نرخ پرواز

تور برزیل شهریور1402

9 شب و 10 روز

((تکمیل ظرفیت))

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
2250
نرخ پرواز
تور برزیل ویژه مهر 1402

تور برزیل مهر1402

13-02 مهرماه 1402 – 11 شب و 12 رو ز ویژه فستیوال

((تکمیل ظرفیت))

ظرفیت: 20 نفر
12 روز
قیمت از
3100
نرخ پرواز

تور برزیل شهریور و مهر1402

30 شهریور ماه به 11 مهرماه 1402 – 12 شب و 13 روز

((تکمیل ظرفیت))

ظرفیت: 20 نفر
13 روز
قیمت از
3990
نرخ پرواز
تور برزیل

تور برزیل مهر1402

11-02 مهرماه 1402 – 9 شب و 10 روز

((تکمیل ظرفیت))

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
2790
نرخ پرواز
تور برزیل ویژه نوروز

تور برزیل شهریور و مهر1402

((تکمیل ظرفیت))

30 شهریور ماه به 13 مهرماه 1402 – 14 شب و15 روز

ظرفیت: 20 نفر
15 روز
قیمت از
4190
نرخ پرواز

اخذ ویزای کانادا

کلیک نمایید

کلیک نمایید

اخذ ویزای شینگن

کلیک نمایید

کیک نمایید

تور اروپا

تور اروپا

تور کانادا

مدارک پذیرش تحصیلی کانادا

خدمات معمول تور برزیل

این تورها به صورت ترکیبی انجام میشوند و شما با توجه به تور انتخابی اقامت های متفاوتی دارید که شامل سائوپائولو ، ایگواسو ، ریودوژانیرو ، بالناریو ، کمپوس دوجوردان و آمازون میباشد
با توجه به پکیج انتخابی ، اقامت شما در هتل های 5 ستاره و در هتل های 4 ستاره به همراه صبحانه میباشد
گشت های روزانه ، سه وعده نهار بوفه ، ورودی کلیه اماکن بازدیدی همچنین اخذ ویزای برزیل و هزینه ورودی سفارت بر عهده تور میباشد
لیدر فارسی زبان همراه و راهنما محلی از ابتدا تا انتهای سفر همراه شما میباشند به همراه بیمه سفر و ترانسفر های فرودگاهی و بین شهری
بلیط رفت و برگشت هواپیما
اخذ ویزای توریستی

توضیحات :
• هزینه پرواز بین المللی به عهده مسافر میباشد.
• هزینه های ترجمه مدارک، ورودی سفارت بر عهده مسافر میباشد.
• با توجه به شرایط، امکان جابجایی گشت‌ها، ترانسفرها و پروازهای داخلی وجود دارد.
• مبنای محاسبه سن نوزاد و کودک تاریخ پرواز است.
• مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه، محدودیت خروج و پرداخت عوارض خروج از کشور برعهده مسافران میباشد.
• هزینه بیمه و تست های پزشکی به صورت جداگانه محاسبه و از مسافر دریافت میگردد.

مدارک مورد نیاز

1- مدارک هویتی :
اصل پاسپورتهای جدید با امضا و حداقل 6 ماه اعتبار و کلیه پاسپورت های قدیمی
دو قطعه عکس 4.5*3.5 تمام رخ با پشت زمینه سفید
اصل و ترجمه تمامی صفحات شناسنامه

2- مدارک شغلی ( ترجمه انگلیسی با مهر مترجم )
تمامی گواهی ها خطاب به سفارت مربوطه و در یک ماه اخیر صادر شده باشد و در خصوص نامه گواهی اشتغال به کار حتما نام ، کدملی یا شماره پاسپورت ، سمت شغلی ، تاریخ شروع به کار ، میزان حقوق دریافتی ماهیانه و تاریخ مرخصی زمان سفر ذکر شود .

3- مدارک مالی : اصل گردش حساب بانکی سه ماه اخیر ، گواهی تمکن به زبان انگلیسی با ارز مورد تایید سفارت مود نظر
حداقل موجودی حساب شما برای هر نفر 1.000.000.000 ریال میباشد .
چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 2.000.000.000 ریال دروجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک دار صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.

4- تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
*کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه
*حضور مسافر در سفارت الزامی نیست ولی در صورت درخواست سفارت حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی است
*اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر نزد آژانس باقی می ماند.

تور ارزان برزیل: برزیل یکی از کشور های معروف امریکای جنوبی است که سالانه تعداد زیادی گردشگر برای بازدید از مکان های دیدنی به آن سفر می کنند. جالب است بدانید که این کشور بزرگ ترین و پر جمعیت ترین کشور این قاره نیز می باشد که زبان رسمی آن نیز پرتغالی است.

با فکر کردن در رابطه با برزیل ممکن است یاد مواردی همچون قهوه ، آمازون ، ریو ، مجسمه مسیح و … بیفتید، اما مکان های دیدنی و یا جنبه های خاص برزیل محدود به همین عوامل نیست و ما در این مقاله قصد داریم که به صورت کامل اطلاعاتی را در رابطه با فاکتور های مختلف این کشور در اختیار شما قرار دهیم.

در همین ابتدا این سوال را پاسخ دهیم که برای سفر به این کشور شما باید ویزا دریافت کنید و یا به صورت شخصی و یا با استفاده از تور هایی که توسط آژانس های مسافرتی اجرا می شود به این کشور سفر کنید. از تور ارزان برزیل تا تور های لاکچری و گران موجود است که شما بسته به میزان بودجه خود میتوانید از آنها استفاده کنید.

پیشنهاد می شود افرادی که برای اولین بار می خواهند به این کشور سفر کنند و هیچ آشنایی با آن ندارند، حتما از تور های مسافرتی استفاده کنند، زیرا در این صورت راحت تر می توانند سفر کنند و از مکان های دیدنی بیشتری بازدید کنند .

تور برزیل

آب و هوای برزیل

یکی از فاکتور های مهم و تاثیرگذار در تعیین بهترین زمان سفر به برزیل ، و سفر با تور ارزان برزیل شرایط آب و هوایی آن است. بخش عمده از کشور بزریل را پوشش گیاهی تشکیل داده است و دارای آب و هوای معتدل می باشد و به طور کلی کشور برزیل جزو کشور های چهار فصل است و در طول سال، چهار فصل با درجه حرارت های مختلف را تجربه می کند.

تابستان های این کشور گرم و زمستان های آن نیز دارای هوای خنک و معتدل و بعضا سرد می باشد. اگر بخواهیم پاسخ این سوال که بهترین زمان سفر به برزیل چه وقتی است را بدهیم، باید گفت بیشتر توریست ها از سراسر دنیا زمستان را برای سفر به برزیل انتخاب می کنند، یعنی ماه های جولای ، سپتامبر، ژانویه، دسامبر  و فوریه. در این ماه های سال هوا نه خیلی گرم است که شما را اذیت کند و نه آنقدر سرد که شما نتوانید تحمل کنید، به همین دلیل به عنوان بهترین وقت برای سفر به این کشور شناخته می شود .

اما توجه کنید که در این ماه ها هزینه سفر بالاتر می رود و به دنبال آن قیمت تور ها نیز افزایش پیدا می کند. به طور کلی اگر به دنبال این هستید که از تور های ارزان برزیل استفاده کنید، باید وقت دیگری را انتخاب کنید .

سائوپائولو تور ارزان برزیل

شهرهای دیدنی برزیل

برای اینکه بهتر بتوانید  با تور ارزان برزیل مقصد خود را د پیدا کنید، خوب است که با لیست دیدنی ترین شهرهای برزیل ، آشنا شوید.

۱ ) ریو : ريودوژانيرو که به صورت مختصر با نام ریو نیز شناخته می شود، یکی مهم ترین شهر های این کشور می باشد. ریو با تفریحات مختلف خود ، فوتبال ، مجسمه مسیح ، سواحل خاص و آرام ، کوه و تپه ها و … شناخته می شود. از نظر موقعیت جغرافیایی نیز این شهر به گونه ای قرار دارد که سه بندر مهم را به هم متصل کرده است، از این رو علاوه بر وجه گردشگری از نظر اقتصادی نیز شهر مهمی به شمار می آید .

۲ ) سائوپائولو : بزرگ ترین شهر کشور برزیل سائوپائولو نام دارد. شما در این شهر میتوانید ترکیبی از دنیای مدرن و همچنین سنت های دیرینه کشور برزیل را به صورت یک جا مشاهده کنید و همین امر در کنار طبیعت بکر و زیبای شهر ، باعث شده که سائوپائولو به عنوان یک شهر رویایی شناخته شود .

۳ ) سالوادور : سالوادور یکی از شهر های بندری و مهم کشور برزیل است، این شهر در ایالت باهاما که به عنوان چهارمین ایالت پرجمعیت برزیل شناخته می شود ، قرار دارد. شاید جالب باشد بدانید که در زبان مردم این کشور سالوادور به معنای نجات بخش است و در بین نیاکان و افراد سنتی برزیلی این شهر مقدس شمرده می شود .

۴ ) برازيليا : این شهر در سال 1360 به عنوان پایتخت جدید کشور برزیل انتخاب شد و اکنون نیز مهم ترین بخش دولتی این کشور می باشد .

جاذبه های گردشگری برزیل

جاذبه های گردشگری برزیل

کشور برزیل پر است از شگفتی های طبیعی که همگی آنها امروزه تبدیل به مکان های دیدنی برزیل شده اند و  سفر با تور ارزان برزیل و بازدید از آنها میتواند که یک خاطره جالب و تکرار نشدنی را برای گردشگران به همراه داشته باشد. برخی از مهم ترین مکان های دیدنی این کشور عبارت است از :

۱ ) آمازون : رودخانه ها و جنگل های انبوه آمازون مهم ترین دارایی طبیعی کشور برزیل هستند که مشتاقان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب کرده است. رودخانه آمازون بعد از رودخانه نیل بلند ترین رودخانه دنیا است که امروزه در آن برای بازدید افراد جاذبه هایی همانند قایق سواری ، عکاسی و … فراهم شده است .

۲ ) کوه شوگر لوف : این کوه در شهر ریو واقع است و با نام کله قندی نیز ان را می شناسند که دارای ارتفاع ۳۹۴ متری است و جزو مهم ترین جاذبه های تفریحی شهر ریو به شمار می آید. سواحل زیبا ، فروشگاه ، کافه ، رستوران ، قایق رانی و … از مهم ترین امکاناتی است که در نزدیکی این قله میتوانید تجربه کنید .

۳ ) آبشار ایگواسو : این آبشار مرز بین کشور آرژانتین و برزیل است و دارای چشم انداز بسیار زیبایی می باشد . ارتفاع این آبشار به 100 متر می رسد و از شگفتی های اعظم نه تنها در برزیل بلکه در سراسر دنیا به شمار می آید .

۴ ) سواحل دیدنی : بخش عمده ای از برزیل را آب تشکیل داده است، به همین دلیل این کشور دارای سواحل خیره کننده و زیبای بسیار است. برخی از مهم ترین آنها عبارت است از سواحل ایالت پرنامبوکو ، ساحل کوپاکابانا ، سواحل پاراتی و … .

پارک ایبیراپوئرا ، تالاب پانتانال ، پارک ملی لینسویز ماراینسیز ، بونیتو و … نیز از دیگر مکان های دیدنی در برزیل هستند .

آفریقای جنوبی

اگر قصد سفر به برزیل را دارید حتما لینک تورهای لوکس  را دنبال نمایید

بهترین هتل های برزیل

بهترین هتل های برزیل

انتخاب محل اقامت در طول سفر یکی از مهم ترین اقداماتی است که توریست ها باید قبل از سفر خود انجام دهند، هتل های مختلفی در شهر های کشور برزیل وجود دارد که هر کدام دارای امکانات خاص می باشند، در این بخش قصد داریم که چند مورد از مهم

ترین هتل های کشور برزیل را به شما معرفی کنیم، به این نکته نیز توجه کنید که بخش عمده ای از هزینه اقامت در برزیل را همین هتل ایجاد می کند، پس باید بسته به بودجه خود مناسب ترین را انتخاب کنید .

۱ ) هتل بین المللی پورتو بی ریو : این هتل پنج ستاره واقع در سواحل کوپاکابانا است و از نظر موقعیت جغرافیایی نیز نزدیک به مکان های گردشگری شهر ریو است و توریست ها به راحتی حتی با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی نیز می توانند به آنها دسترسی پیدا کنند .

۲ ) هتل ساحلی: DPNY  این هتل در ایهابلا واقع است و همان طور که از نامش مشخص است، هتل ساحلی است و در آن انواع تفریحات آبی موجود است. همچنین این هتل در فاصله 2 ساعته از شهر سائوپائولو قرار دارد .

۳ ) هتل كاسا تورکوسا : این هتل در شهر پراتی قرار دارد و یکی از لوکس ترین هتل های کشور برزیل است .

هتل توکا دا کوریجا ، ویلا باهیا ،اراراس پانتانال اکولوج ، یونیک سائو پائولو ، برج آریو آمازون ، بلموند داس کاتاراتاس و … از دیگر هتل های لاکچری در برزیل هستند .

اگر اهل گشت و گذار هستید پیشنهاد میکنیم حتما سری به تورهای فرانسه نیز بزنید

غذاهای معروف برزیلی

غذاهای معروف برزیلی

 اگر قصد سفر با تور ارزان برزیل  را دارید خالی از لطف نیست بدانید که هزینه ی غذا در برزیل آنچنان زیاد نیست، به همین دلیل پیشنهاد می شود که در صورت سفر به این کشور حتما غذا های لذیذ و سنتی برزیلی را امتحان کنید، در این بخش ما لیستی از چند غذای مشهور و لذیذ برزیل را برای شما آماده کرده ایم :

۱ ) کیبه : کیبه که کیبی هم به آن می گویند، یک نوع کباب چوبی برزیلی است که در این کشور طرفداران زیادی دارد، شاید جالب باشد بدانید که برای اولین بار این غذا از کشور لبنان وارد برزیل شد .

۲ ) فیجودا : فیجودا جزو غذا های ملی برزیلی است. لوبیا سیاه و تکه های گوشت ترکیب اصلی این غذای خوش طعم را تشکیل داده اند .

۳ ) باکالو : از دیگر غذا های پرطرفدار در کشور برزیل میتوان به باکالو که از ماهی کاد نمک سود طبخ می شود ، اشاره کرد . بسیاری از تاریخ شناسان این غذا را یادگار اروپایی ها در زمانی که برزیل زیر استعمار پرتغالی ها بود، می دانند .

۴ ) واتاپا : واتاپا به خصوص در بخش های شمال شرقی و شمالی برزیل به طور ویژه پخته می شود . این غذا از عذا های اصلی مردم این کشور است که به صورت پر ملات و غلیظ پخته می شود .

۵ ) موکِکا : خواستگاه این غذا ایالت باهیا برزیل است، اما با این حال به دلیل طعم خوشی که دارد اکنون در تمام شهر های این کشور پخت می شود. ماده اصلی این غذا نیز ماهی سفید یا میگو است .

اِمپادا ، چیپس کاساوا ، پاستل دو کیژو نیز از دیگر غذا های معروف برزیلی هستند .

تور اسپانیا

پیشنها میکنیم تورهای شگفت انگیز اسپانیا را نیز دنبال نمایید

تفریحات برزیل

تفریحات برزیل

برخی از فعالیت ها و سرگرمی ها به اندازه ای در برزیل جا باز کرده اند که در سراسر دنیا حتی آنها را تفریحات برزیلی می دانند. در این بخش قصد داریم که چند مورد از خاص ترین تجربه هایی که در این کشور سرسبز میتوانید تجربه کنید را به شما معرفی کنیم:

۱ ) هنرهای خیابانی : هر کجای خیابان های شهر های برزیل راه بروید میتوانید نمونه ای از هنر خیابانی را مشاهده کنید. از رقص گرفته تا انواع غذا های لذیذ ، نقاشی های دیواری ، بازی های سنتی ، ورزش و … .

۲ ) جشنواره و فستیوال : برزیل کشوری است که در هر زمان سال در یک گوشه آن جشنی در حال برگزاری است، کارناوال ریودوژانیرو ، جشنواره کاچاچا ، اکتبرفست ، سمانا سانتا Bonfim stairs washing ، جشنواره فولکلور پارینتینس ، لولاپالوزا و..

جشنواره اپرا آمازوناس برخی از مهم ترین فستیوال های برزیل است که سالانه در این کشور برگزار می شود .

۳ ) طبیعت حیرت‌انگیز : طبیعت برزیل را بی شک میتوان در بین پنج کشور برتر دنیا قرار داد. کشور برزیل دارای شگفتی طبیعی می باشد که بازدید از آنها میتواند شما را به حیرت در بیاورد.

جنگل های وسیع آمارون ، رودخانه ها ، آبشار ،‌ سواحل ، قاره ها ، بندر ها و … نمونه ای شگفتی های طبیعی کشور برزیل است .

جاذبه های گردشگری برزیل

هزینه سفر به برزیل

قیمت تور ارزان برزیل بسته به عوامل مختلف متغیر است و نمیتوان که برای آن قیمت مشخصی را در نظر گرفت، اما میتوان که مهم ترین عوامل تاثیرگذار روی آن را بررسی کرد .

۱ ) محل اقامت : اینکه شما قرار است در کدام هتل اقامت کنید روی هزینه های سفر شما تاثیر مستقیم دارد .

۲ ) تعداد روز سفر : اینکه چند روز قرار است در این کشور اقامت داشته باشید نیز از دیگر فاکتور های مهم است .

۳ ) آژانس مسافرتی : بسته به اینکه تور خود را از کدام آژانس مسافرتی تهیه کرده اید ، قیمت ها متفاوت است .

۴ )‌ زمان سفر : قبلا هم اشاره کردیم که زمان سفر بر روی هزینه های شما تاثیرگذار است ، اگر شما زمانی به برزیل بروید که آب و هوا در بهترین وضع باشد و یا اتفاق و فستیوال مهمی در حال برگزاری باشد، هزینه های سفرتان نیز افزایش پیدا می کند .

۵ ) امکانات تور: اینکه تور شما دارای چه امکاناتی است نیز روی قیمت تور تاثیر دارد .

به طور کلی اگر به دنبال خرید تور ارزان برزیل هستید پیشنهاد میشود یا از تور های لحظه آخری استفاده کنید و یا اینکه زمانی را برای سفر انتخاب کنید که توریست زیادی در برزیل وجود نداشته باشند .