تور کانادا

شهرها
سوالی دارید؟

9 شب و 10 روز

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
5900
نرخ پرواز

12شب و13 روز

ظرفیت: 20 نفر
13 روز
قیمت از
5650
نرخ پرواز

12 شب و 13 روز

ظرفیت: 20 نفر
13 روز
قیمت از
5600
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای کانادا

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای فرانسه را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.
۰۲۱ - 57952

بکتاش : ویزای کانادا برای ایرانیان ۵ ساله مالتیپل چندبار ورود صادر میشه البته در موقع اقدام جهت اخذ ویزای کانادا حواستون به اعتبار پاسپورتتون باشه چون این ویزا تا آخر تاریخ انقضای پاسپورت صادر میشه

بکتاش : در سفارت کانادا در صورت ریفیوزی پرونده میشه از فردای ریفیوزی اقدام کرد و ممنوعیتی برای درخواست ندارید اما بهتر با توجه به بندهای ذکر شده در نامه ریجکتی اتون مواردی که مانع اخذ ویزا شده رو رفع و مجدد درخواست رو با مدارک تکمیل تر و قویتر ارائه بدید

بکتاش : برای اخذ ویزای توریستی کانادا داشتن سوابق سفر خوب اکیدا توصیه میشه داشتن دو سابقه شنگن و سفرهای دیگر میتونه شمارو به هدفتتون نزدیکتر کنه

بکتاش : بله در مجموعه بکتاش سیر گشت ویزای توریستی کانادا ، تحصیلی کانادا و اقامت از طریق استارت‌آپ اخذ میشه

بکتاش : دوست عزیز شما با اخذ این نوع ویزا اجازه کار در کانادا رو ندارید اما میتونید با راهنمایی های کارشناس های مجموعه بکتاش سیر گشت و تغییر نوع ویزا اجازه کار رو دریافت کنید

قدم های اخذ ویزای کانادا

قدم اول :
جهت تسریع در کلیه امور مرتبط با اخذ ویزای کانادا پیشنهاد میکنیم ابتدا کلیات مرتبط به مدارک خود را با کارشناس مربوطه چک کرده و پس از رفع ابهامات و سئوالات و انتخاب نوع ویزای درخواستی حداقل 45 روز فاصله تا وقت سفارت ( کپی پاس خود را جهت ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت ارسال نمایید . مبلغ پیش پرداخت معادل 50 درصد مبلغ دلاری به نرخ روز یا اسکناس دلار قرارداد که همزمان با تایید قرارداد به شماره حساب • اعلامی واریز و یا تحویل می شود .50 درصد مابقی مبلغ دلاری به همراه مبلغ ریالی قرارداد یکهفته قبل از ورود به سفارت از جانب مسافر تسویه می گردد .

قدم دوم :
در مرحله دوم پس از ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت طبق لیست ارسالی و نهایی شده فرم تقاضاي سفر خود را پر نموده و به همراه اصل مدارك شغلی ، مدارك هویتی ، مدارك ملکی  طی 4 روز پس از ثبت قرارداد و 40 روز قبل از وقت سفارت را جهت ترجمه ارسال نمایید در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ توافق شده در قرارداد به ازای هرنفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد میگردد

  • در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ توافق شده در قرارداد به ازای هر نفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد میگردد.
  • در خصوص ثبت نام هاي لحظه آخري با تاییدیه از آژانس بکتاش سیر گشت مهلت تحویل مدارك حداقل 25 روز قبل از وقت سفارت میباشد .
  • هزینه دارلترجمه بعهده خود مسافر و به زبان مورد تایید سفارت می باشد .

قدم سوم :
در مرحله سوم تاریخ وقت سفارت و اطلاعات مرتبط با مدارك مورد نیاز در روز سفارت به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود . نامه گردش و تمکن بانکی 3 ماهه به لاتین و با ارز دلار ، حداکثر 30 روز کاري قبل از سفارت به مجموعه بکتاش سیر گشت جهت تایید و جایگذاري در پروفایل مخصوص ارسال نمایید .

فراموش نکنید ورودي سفارت بعهده شما دوست عزیز می باشد و به صورت ارز مورد تایید سفارت ارائه می گردد که معمولا بین 185 دلار می باشد .

قدم چهارم :
پس از صدور ویزا در صورتی که از مبلغ پرداختی از سوی مسافر الباقی مانده باشد این مبلغ تسویه و  نامه تاییدیه +  اصل پاسپورت مسافر جهت پیکاپ ویزا ارسال می شود ..

قدم پنجم :

تحویل پاسپورت با لیبل چسبانده شده ویزای کانادا و تحویل مدارک

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا

مدارک هویتی

 ۱. اصل شناسنامه / اصل کارت پایان خدمت / اصل سند ازدواج

۲. دو قطعه عکس ۴*۳ که در ۳ ماهه اخیر گرفته شده باشد ( زمینه عکس سفید – مستقیم روبه دوربین و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد .

 ۳. اصل پاسپورتهای جدید با امضا و کلیه پاسپورت های قدیمی ( اسکن تمام مهرهای ورود و خروج – کارتهای اقامت و مدارک مرتبط با اقامت در کشورهای دیگر )

۴. رضایت نامه محضری از هر کدام از والدین که در سفر نیستند الزامی است . ( برای تایید رضایت نامه علاوه بر اصل رضایت نامه . اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده است الزامی است )

مدارک شغلی

۱. کارمندان بخش دولتی : حکم کارگزینی – نامه گواهی اشتغال به کار – ۳ فیش حقوقی آخربا مهر – سوابق بیمه

۲. کارمندان بخش خصوصی : نامه گواهی اشتغال به کار –  قرارداد کار – ۳ فیش حقوقی آخربا مهر – سوابق بیمه

۳. صاحبان شرکتهای خصوصی : آگهی تاسیس / آگهی ثبت – آخرین آگهی تغییرات – نامه گواهی اشتغال به کار – ۳ فیش حقوقی آخر با مهر – سوابق بیمه –  سوابق بیمه کارفرمایی – آخرین مالیات پرداختی / اظهارنامه مالیاتی

۴. صاحبان مشاغل آزاد : ( پروانه کسب / پروانه ساختمان / پروانه بهره برداری ) – سوابق بیمه – سوابق بیمه کارفرمایی – آخرین مالیات پرداختی / اظهارنامه مالیاتی –  نامه از اتحادیه

۵. بازنشستگان : حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق – ۳ فیش حقوقی آخر

۶.  پزشکان : کارت نظام پزشکی – پروانه مطب – سوابق بیمه – آخرین مالیات پرداختی / اظهار نامه مالیاتی

  • تمامی گواهی ها خطاب به سفارت مربوطه و دریکماه اخیر صادر شده باشند و در خصوص نامه گواهی اشتغال به کار حتمن نام کد ملی یا شماره پاسپورت سمت شغلی تاریخ شروع به کار میزان حقوق ماهیانه دریافتی و تاریخ مرخصی زمان سفر ذکر شود.

مدارک ملکی :

اصل اسناد ملکی ( زمین . ویلا . آپارتمان ) – سند خودرو – اسناد مرتبط با دارائی در بخش سهام / بورس

اصل اجاره نامه / مبایعه نامه با کد رهگیری / وکالت نامه

 

 

مدارک مالی :

نامه سپرده بانکی

گردش و تمکن ۳ ماهه بانکی به زبان انگلیسی به ارز دلار با مهر و امضای بانک مربوطه در برگه های A4 که کمتر از ۲۵ روز از وقت انگشت نگاری تهیه شده باشد .

سایر مدارک :

حضور مسافر جهت انگشت نگاری در روز تعیین شده از طرف سفارت الزامی است .

 هزینه ورودی سفارت در پکیج مورد نظر لحاظ شده است .

هزینه دارلترجمه بعهده مسافر می باشد .

در صورت صلاحدید مشاور سفر شما و یا سفارت مربوطه ، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد .

با توجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط مجری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد توصیه می گردد کلیه مدارک مورد استعلام و مستند باشد .