بازار بزرگ آگرا
Big Bazar Agra

بازارهای آگرا هم مانند خود شهر آگرا بسیار زیبا و جذاب می باشد. بازار بزرگ آگرا از مراكز خريد معروف آگرا هند میباشد که قیمت اجناس بسیار مناسب است.

مي توان بازار بزرگ را نام برد. در این فروشگاه میتوانید انواع کالاهای الکترونیکی ، پوشاک ، مد ، اسباب بازی ، انواع کیف و چمدان ، ظروف آشپزخانه ، ساعت ، جواهرات ، لوازم تزئينی و خوراکی را خرید نمائید.

فروشگاه اماکس ودینگ آگرا
Omaxe Wedding Mall agra
مراکز خرید آگرا را میتوان با توجه به موقعیت جغرافیایی ، امکانات و تجهیزات وتنوع و کیفیت اجناس درجه بندی کرد
فروشگاه اماکس ودینگ آگرا یکی از مراکز خرید آگرا میباشد که علاوه بر امکاناتی که در همه بازار های آگرا وجود دارد دارای چند رستوران شیک ، محوطه سرو غذا،سالن مجالس عروسی و مهمانی میباشد دراین فروشگاه انواع کارتهای اعتباری بین المللی نیز پذیرفته میشود. همچنین پارکینگ بزرگی نیز برای رفاه مشتریان اختصاص دارد.

مرکز خرید جواهرات آگرا
Jewelry Mall Agra

خرید از مراکز خرید آکرا و همچنین بازارهای آگرا با توجه به تنوع کالاها همیشه برای مسافران لذت بخش بوده و گردشگران و مسافران با هر قصد و نیتی که به آگرا سفر کرده باشند بطور حتم از بازارها دیدن کرده و دست خالی برنخواهند گشت.
مرکز خرید جواهرات Kohinoor آگرا از مهمترین مراکز خرید زیو آلات هند میباشد که از سال ۱۸۶۲ در حال تراش و شکل دادن سنگ های گرانبهایی مانند زمرد و خلق جواهراتی زیبا بوده است. همیشه می توانید با وقت قبلی در اتاق یکی از این هنرمندان خبره، کار وی را تماشا کنید. موزه کوچک zardojii سه بعدی را از دست ندهید. Zardoji سه بعدی همان نقاشی برجسته به وسیله جواهرات است، بعضی از این نقاشی ها برای فروش می باشند.
اگر قصد خرید هم ندارید تماشای مراحل ساخت جواهرات این فروشگاه خالی از لطف نیست.

مرکز خرید تی دی ای آگرا
TdI mall agrA
فروشگاه TDI آگرا یکی از مراکز خرید اگرا میباشد که علاوه بر مغازه های مختلفتعدادی رستوران دارای محوطه برای صرف غذا میباشد .این فروشگاه در جاده تاج محل قرار دارد و هوای خنک آن شما را در هنگام خرید همراهی میکند.گردش در بازار های آگرا به گردشگران توصیه میشود

مرکز خرید آشوك كاسموس مال آگرا
Ashok Cosmos Mall agra
از مراكز خريد آگرا مي توان آشوك كاسموس مال (Ashok Cosmos Mall) را نام برد این مر کز خرید در 10 طبقه طراحی شده و شامل انواع خرده فروشی ها، فروشگاههای عرضه مواد غذایی، سرگرمی و دفاتر خدماتی است. در فروشگاه های مرکز خرید آشوك كاسموس مال آگرا انواع کارتهای اعتباری بین المللی نیز پذیرفته میشود.از ديگر مراكز خريد آگرا مي توان بازار بزرگ (Big Bazarr) را نام برد.