تور های لوکس

شهرها
سوالی دارید؟
تور برزیل ویژه نوروز

تور برزیل شهریور1402

14 به 24 شهریور ماه

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
به زودی
نرخ پرواز
تور کنیا

تور کنیا خرداد ماه

11 تا 20 خرداد

ظرفیت: 20 نفر
9 روز
قیمت از
1950
نرخ پرواز
تورژاپنَ

تور ژاپن

14 به 24 شهریور ماه

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
3100
نرخ پرواز
تور ژاپن

تور ژاپن

09 به 19 خرداد

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
3450
نرخ پرواز
تور اسکاندیناوی

تور مهیج اسکاندیناوی

28مرداد تا 8 شهریور

ظرفیت: 20 نفر
12 روز
قیمت از
3200
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای لوکس

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای فرانسه را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.
۰۲۱ - 57952

بکتاش تراول تمام تلاش‌ خود را به کار می‌بندد تا مناسب‌ترین قیمت را با توجه به خدمات خود به گردشگران عزیز عرضه کند. با توجه به گستره‌ی تورهای تک و ترکیبی فرانسه ایوار، شما می‌توانید تورهایی مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

قدم های اخذ ویزا

قدم اول :
جهت تسریع در کلیه امور مرتبط با سفرهاي اروپا و کانادا پیشنهاد میکنیم ابتدا کلیات مرتبط به سفر خود را با کارشناس مربوطه چک کرده و پس از رفع ابهامات و سئوالات و انتخاب پکیج مورد نظر خود ) حداقل 45 روز فاصله تا برگزاري تور انتخابی ( کپی پاس خود را جهت ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت ارسال نمایید . مبلغ پیش پرداخت معادل 50 درصد مبلغ یورویی به نرخ روز یا اسکناس یورو/ دلار قرارداد که همزمان با تایید قرارداد به شماره حساب اعلامی واریز و یا تحویل می شود .50 درصد مابقی مبلغ یورویی به همراه مبلغ ریالی قرارداد یکهفته قبل از ورود به سفارت از جانب مسافر تسویه می گردد . پکیج تور انتخاب شده غیر قابل تغییر می باشد .

قدم دوم :
در مرحله دوم پس از ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت طبق لیست ارسالی و نهایی شده فرم تقاضاي سفر خود را پر نموده و به همراه اصل مدارك شغلی ، مدارك هویتی ، مدارك ملکی ) طی 4 روز پس از ثبت قرارداد و 40 روز قبل از وقت سفارت ( را جهت ترجمه ارسال نمایید .در صورت کنسلی تور از جانب مسافر و یا نماینده آن بعد از تایید قرارداد مبلغ دریافتی سوخت می شود . در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ 100 یورو به ازاي هر نفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد می گردد . در خصوص ثبت نام هاي لحظه آخري با تاییدیه از آژانس بکتاش سیر گشت مهلت تحویل مدارك حداقل 25 روز قبل از وقت سفارت میباشد . هزینه دارلترجمه بعهده خود مسافر و به زبان مورد تایید سفارت می باشد .

قدم سوم :
در مرحله سوم تاریخ وقت سفارت و اطلاعات مرتبط با مدارك مورد نیاز در روز سفارت به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود . نامه گردش و تمکن بانکی 3 یا 6 ماهه به لاتین و با ارز یورو/ دلار ، ضمانت نامه تعهد بازگشت از سفر به همراه مبلغ ورودي سفارت را بین 1 تا 6 روز کاري قبل از سفارت به مجموعه بکتاش سیر گشت جهت تایید و جایگذاري در پوشه مخصوص ارسال نمایید .

مبلغ ضمانت نامه بانکی تعهد بازگشت از سفر در کشورهاي اروپایی 300.000.000 میلیون تومان به ازاي هر نفر می باشد . تمامی ضمانت نامه ها میبایستی به نام آژانس بکتاش سیر گشت صادر گردیده و یا باید چک رمزدار معادل رقم ضمانت نامه را به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایید . در صورت مغایرت مدارك ارسالی با اصل مدارك تحویل داده شده مبلغ ضمانتنامه قابل تغییر میباشد . لازم بذکر است در طی انجام پروسه پرونده ) قبل یا بعد از ویزا شدن ( در صورت صلاحدید آژانس بکتاش سیر گشت رقم ضمانت نامه امکان
تغییر دارد . فراموش نکنید ورودي سفارت بعهده شما دوست عزیز می باشد و به صورت ارز مورد تایید سفارت ارائه می گردد که معمولا بین 100 الی
200 یورو/ دلار می باشد .

قدم چهارم :
پس از صدور ویزا طبق برنامه انتخابی سفر مدارك مرتبط با برگزاري تور ) وچر رفت و برگشت ، وچر هتل ، بیمه مسافرتی ، برگه برنامه سفر با نام و شماره تلفن لیدر و نکات حین سفر به شما تقدیم می گردد .

قدم پنجم :
پس از پایان سفر مسافرین میبایست اصل پاسپورت خود را جهت رویت بازگشت و اتمام اعتبار ویزاي اخذ شده به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایند تا نامه ابطال ضمانت نامه براي ان ها صادر گردد در صورت نیاز سفارت مسافر پس از بازگشت از سفر باید در روز درخواسته شده در سفارت حضور یابد .

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا

تمام مدارک فارسی جهت ارائه به سفارت اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه شوند.

اصل و ترجمه مدارک شغلی

پزشکان:

پروانه مطب یا حکم کارگزینی از بیمارستان، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی

وکلا:

پروانه وکالت.

مشاغل دولتی:

حکم کارگزینی، آخرین فیش حقوقی و یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان.

بازنشسته­‌ها:

ارائه حکم بازنشستگی، ارائه آخرین فیش حقوقی.

مشاغل غیردولتی:

گواهی اشتغال به کار از شرکت مربوطه به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان

در صورت خویش‌فرما بودن:

جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات.

معلمان، اساتید و اعضاء هیئت‌علمی دانشگاه:اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و تأییدیه مرخصی با ذکر تاریخ و هدف سفر به همراه اطلاعات کامل آدرس و تلفن محل کار به همراه فیش حقوق و سابقه بیمه تأمین اجتماعی با مهر سازمان

دانش آموزان و دانشجویان:

اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل
جهت دانش‌آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند، علاوه برنامه اشتغال به تحصیل، ارائه اصل و ترجمه رضایت‌نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامیاست.

برای فرزندان زیر ۱۸ سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می‌کنند رضایت‌نامه محضری و کپی از صفحه اول گذرنامه والدین الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.
ارائه ترجمه رضایت‌نامه محضری به انگلیسی به همراه تائید دادگستری و وزارت امور خارجه در دو نسخه اجباری است یک نسخه جهت ارائه بهسفارت آفریقای جنوبی و دیگری می‌بایست در فرودگاه همراه مسافر باشد.

اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه­‌دار.
تکمیل فرم مشخصات فردی
حضور کلیه مسافرین جهت انگشت‌نگاری در مرکز انگشت‌نگاری VFS الزامی است.