ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تور اروپا

تورهای اروپایی
سوالی دارید؟
تور فرانسه پاریس

ویژه شهریور ماه 1402

ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
2100
نرخ پرواز
تور فرانسه ویژه دی و بهمن

ویژه شهریور ماه 1402

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1850
نرخ پرواز

ویژه مهرماه 1402

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1490
نرخ پرواز

ویژه آذر 1402

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1590
نرخ پرواز
تور اسپانیا نوروز 1402

ویژه مرداد ماه 1402

ظرفیت: 20 نفر
7 روز
قیمت از
2340
نرخ پرواز
تور اسکاندیناوی

تور مهیج اسکاندیناوی

28مرداد تا 8 شهریور

ظرفیت: 20 نفر
12 روز
قیمت از
3200
نرخ پرواز
تور سوئیس

تور سوئیس

9و 12 مرداد | 14 شهریور

ظرفیت: 20 نفر
12 روز
قیمت از
1050
نرخ پرواز
فرانسه هلند تور

تور ترکیبی فرانسه – هلند

ویژه دی ماه

ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
2090
نرخ پرواز
تور فرانسه ویژه دی و بهمن

ویژه دی وبهمن 1402

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1590
نرخ پرواز
تور فرانسه

به مدت 7 شب و 8 روز 22 الی 29 بهمن

ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1990
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای فرانسه

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای فرانسه را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.
۰۲۱ - 57952

بکتاش تراول تمام تلاش‌ خود را به کار می‌بندد تا مناسب‌ترین قیمت را با توجه به خدمات خود به گردشگران عزیز عرضه کند. با توجه به گستره‌ی تورهای تک و ترکیبی فرانسه بکتاش تراول، شما می‌توانید تورهایی مناسب با بودجه خود را انتخاب کنید.

مدارک مورد نیاز برای ویزای توریستی فرانسه

کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند. (بدون نیاز به تائیدیه دادگستری و امور خارجه)

1) اصل گذرنامه با امضاء، به همراه گذرنامه­‌های قبلی

 • مدت اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ ورود و داشتن دو صفحه سفید روبه‌روی هم
 • ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است.

2) 3 قطعه عکس 5/4 *5/3 رنگی، تمام رخ با زمینه روشن، کاملاً از روبرو، بدون لبخند، بدون عینک، گردی صورت کاملاً مشخص باشد و 70 تا 80 درصد عکس، چهره فرد باشد. حداکثر برای 6 ماه اخیر (عکس با گذرنامه و ویزاهای قبلی یکی نباشد.)

3) اصل و ترجمه شناسنامه

4) اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضاء بانک فقط به زبان انگلیسی (زمان صدور گواهی حساب بانکی حداکثر 10 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و سایز پرینت بانکی A4 باشد.)

 • حساب‌های جاری : کارکرد سه ماه اخیر به زبان انگلیسی
 • گواهی تمکن برای سپرده­‌های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگلیسی همراه با مهر شعبه و امضا بانک (ارائه گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمی‌باشد.)
 • باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 100.000.000 تومان باشد.

5) اصل سند مالکیت

6) اصل و ترجمه مدارک شغلی :

الف) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش آخر حقوق از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)

ب) وکلا: پروانه وکالت

ج) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی، یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) و سه فیش آخر حقوق

د) بازنشسته­‌ها: حکم بازنشستگی، آخرین فیش حقوق

ه) مشاغل غیردولتی: گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر از شرکت مربوطه (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

و) در صورت خویش فرما بودن: جواز کسب / آخرین آگهی تغییرات /آگهی تاسیس / کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت، ارائه جواز کسب اصلی الزامی است.)

ز) معلمان، اساتید و اعضاء هیئت علمی دانشگاه : اصل حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر مدت اشتغال، سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) به همراه سه فیش آخر حقوق

ح) دانش آموزان، دانشجویان : اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل

7) برای فرزندان زیر 18 سال که بدون همراهی والدین یا با یکی از آن‌ها سفر می کنند رضایت‌نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد.

8) اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم‌­های خانه‌دار

 • تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
 • حضور کلیه مسافرین (به جز افراد زیر 12 سال) جهت انگشت نگاری در مرکز انگشت نگاری VFS الزامی می‌­باشد.
 • اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر، نزد آژانس باقی می‌ماند.
 • ضمانت­نامه بانکی یا چک تضمین شده برای هر نفر به مبلغ حداقل 200.000.000 تومان در وجه آژانس محل ثبت نام جهت حسن انجام تعهدات که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت‌های بیشتر، متعاقبا اعلام می‌گردد.
 • لازم بذکر است با توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر در خواست گردد که تهیه و ارائه آنها جهت اخذ ویزا الزامی می‌باشد.

خدمات تور فرانسه بکتاش تراول

تور فرانسه یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدار‌ترین تورهای ایوار است و تا به حال بیش از ۴۰۰ تور پاریس ویک اجرا شده است. وجه تمایز تورهای ایوار؛ گشت‌های کامل شهری، همراه بودن راهنمای فارسی زبان در تمام طول سفر (از تهران تا تهران)، همراهی راهنما‌های محلی، ترانسفر، بیمه مسافرتی، هتل‌های با کیفیت، تسهیل روند اخذ ویزای شینگن و برنامه‌ی ‌سفر دقیقی است که بارها پیاده‌سازی و تجربه شده‌اند. تور فرانسه ایوار از سال ۱۳۸۷ و از مقطعی به صورت منظم و هفتگی تا به امروز اجرا شده است. در سال‌های اولیه ظرفیت تورهای هفتگی پاریس ۲۵ نفر و تا قبل از همه‌گیری کرونا به ۷۵ نفر رسیده بود.

تورهای ترکیبی فرانسه

جذابیت عروس شهر‌های اروپا باعث شده است که در اکثر تورهای ترکیبی ایوار، چند شبی را مهمان این شهر زیبا باشیم. در کنار تورهای هفتگی پاریس که شامل تور فرانسه 5 روزه و 8 روزه می‌شود، تور‌های ترکیبی فرانسه و سایر کشورها از جمله ایتالیا، اسپانیا، آلمان، هلند، بلژیک و … در فصل‌های بهار و تابستان برگزار می‌شود. همچنین به مناسبت کریسمس نیز امکان اجرای تورهای ترکیبی فرانسه وجود دارد. در اکثر تورهای ترکیبی که فرانسه یکی از مقاصد آن‌ها است، معمولا ورود از شهر پاریس خواهد بود. برای اینکه بدانید ورود هر تور از چه کشوری است، علاوه بر برنامه سفر ایوار که در صفحات تور گنجانده شده است، می‌توانید از پشتیبان‌‌های فروش ایوار نیز سوال فرمایید.

قیمت تور فرانسه

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که به دنبال تور فرانسه ارزان می‌گردید، به این نکته توجه داشته باشید که باید تمامی خدمات یک تور را با تورهای مشابه بسنجید. تبلیغات فراوانی برای اجرای تورهای ارزان قیمت انجام می‌شود اما وقتی به خدمات آن توجه کنید، متوجه خواهید شد که پکیج سفر شما شامل ارزانترین (ساعت نامناسب)، بی‌کیفیت‌ترین هتل‌ها و بدون هیچ گونه گشت و ورودیه است. تمام این موارد علاوه‌بر بالا بردن کیفیت اجرا و ثبت خاطره‌ای ماندگار در ذهن شما، دلیل بر بالا‌تر بودن قیمت یک تور خواهد شد. هیچ تخفیفی، ارزش ثبت یک خاطره بد در ذهن شما را ندارد.

نکات مهم تور فرانسه

سفارت فرانسه پروسه دریافت مدارک و انگشت‌نگاری خود را به شرکت VFS واگذار کرده است. هزینه سفارت 100 یورو و کارمزد شرکت VFS به ازای هر نفر 20 یورو می‌باشد. انگشت‌نگاری از اکتبر ۲۰۱۲ برای کلیه متقاضیان ویزای شینگن اجباری است و پروسه بررسی آن حدود ۲ الی ۳ هفته زمان می‌برد.

 • هرگز تمام پولتان را با خود حمل نکنید. در داخل اکثر اتاق هتل‌ها صندوقی قفل‌دار برای نگهداری پول وجود دارد.
 • پاسپورت شما مهم‌ترین مدرک هویتی شما در سفر است. تا جای ممکن از همراه داشتن پاسپورت در خارج از هتل خودداری نمایید.
 • اگر شب‌ها دیر وقت از مترو استفاده می‌کنید، ترجیحا واگن‌های شلوغ‌تر را برای نشستن انتخاب کنید.
 • بعد از ورود به مترو بلیط‌های خود را دور نیندازید، گاهی مامورین مترو برای چک کردن بلیط‌ها به سراغ شما می‌آیند و در صورت نداشتن آن، جرایم سنگینی برایتان در نظر می‌گیرند.
 • مکان‌های توریستی مثل برج ایفل، میدان شان دو مارس، تپه مونمارتر، شانزلیزه، کاخ ورسای و ایستگاه‌های مترو مکان مناسب برای جیب‌برها هستند. ترجیحاً در حد نیازتان پول حمل کنید، نه بیشتر!
 • در لابی هتل و هنگام صرف صبحانه و همینطور در رستوران‌ها به هیچ وجه کیف و موبایل خود را روی میز نگذارید.
 • به هیچ وجه به اشخاص، حتی در لباس پلیس اجازه بازرسی از کیفتان را ندهید. گاهی آن‌ها پلیس‌های تقلبی هستند.
 • کیف و بار دستی خود را جدا از خود رها نکنید؛ مخصوصا در مترو یا موزه‌ها و فروشگاه‌ها. پلیس‌ها به وسایل رها شده حساس هستند و ممکن است برای شما دردسر ساز شود.
 • حتما کارت هتل را در جیب لباس فرزند خود قرار دهید تا در صورت نیاز بتواند هتل را پیدا کند.

بهترین زمان تور فرانسه

اگرچه پاریس در هر زمان، زیبایی‌های خود را دارد اما از لحاظ آب و هوایی، بهترین زمان سفر به فرانسه از اردیبهشت‌ماه تا مهرماه است. از نیمه دوم دسامبر به بعد و در ماه ژانویه به مناسبت سال نو میلادی و کریسمس، یکی از زیبا‌ترین چراغانی‌های خیابانی را تجربه خواهید کرد. اگر می‌خواهید بهترین انتخاب برای زمان سفرتان داشته باشید با آژانس مسافرتی بکتاش تراول تماس بگیرید

تور فرانسه1402

خوشبختانه پس از ممنوعیت 18 ماهه برای توریست‌ها، امروزه امکان سفر به فرانسه برای گردشگران مهیا شده است. تورهای فرانسه تابستان ۱۴۰۱ ایوار در حال برگزاری است. در تابستان1402

، علاوه‌بر تورهای تک مسیره، می‌توانید در تمام تورهای ترکیبی فرانسه شرکت نمایید. 

تفریحات رایگان پاریس

اگر مسافر تور فرانسه هستید و می‌خواهید سفری مقرون به صرفه را تجربه کنید، می‌توانید از تفریحات و جاذبه‌های رایگان پاریس لذت ببرید. برای کاهش هزینه‌های تور خود، پیشنهاد می‌کنیم بازدید از منطقه مونتمارتر و کلیسای قلب مقدس، پارک شان دومارس، آرامستان پرلاشز (محل دفن صادق هدایت)، نمای بیرونی کلیسای نوتردام، محله بلویل، باغ تویلری، پارک لوکزامبورگ را از دست ندهید. پتی پله و گراند پله (که به آن پتی پالاس و گراند پالاس نیز می‌گویند) و بازدید از پل الکساندر سوم، از دیگر مکان‌هایی است که بدون هزینه، می‌توانید از پاریس زیبا لذت ببرید.

غذاهایی که باید در تور فرانسه امتحان کنید

L’entrecote: «آنتروکوت» به نوعی همان استیک است که معمولاً در فرانسه همراه با سیب‌زمینی سرخ شده آن را سرو می‌کنند و از مشتری درباره میزان پخت گوشت مورد نظرشان سوال می‌شود. یکی از بهترین رستوران‌ها برای خوردن این غذا، رستوران «Le Relais de l’Entrecote» در منطقه سنت ژرمن بوده که به دلیل محبوبیت بالای این رستوران باید انتظار یک صف طولانی برای خالی شدن میز را هم داشته باشید.
Beef Bourguignon: «گوشت بورگینیون» نوعی خورش گوشت است که در نوشیدنی خاصی پخته شده و با تکه‌های هویج یا سیب‌زمینی برایتان سرو می‌گردد.
Ratatouille: «رَتاتویی» نوعی خوراک سبزیجات فرانسوی است که مواد تشکیل‌دهنده اصلی آن گوجه‌فرنگی، سیر، پیاز، کدو سبز، بادمجان، هویج، فلفل و ریحان هستند.
Soupe à l’oignon: «سوپ پیاز» نوعی پیش غذای سنتی فرانسوی بوده که به طور سنتی همراه با تکه‌های نان و پنیر سرو می‌کنند.
Quiche: «کیش» از ترکیب مواد مختلف مثل گوشت، تخم‌مرغ و پنیر تهیه می‌شود؛ چیزی شبیه به کوکوهای ایرانی خودمان!
Confit de canard: «کونفی دو کنق» نوعی خوراک لذیذ با گوشت اردک در کنار سیب زمینی است که از محبوب‌ترین غذاهای فرانسوی به شمار می‌رود.