ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تورهای ویتنام

شهرها
سوالی دارید؟
تورهای ویتنام
تکمیل ظرفیت

تور ویتنام( تکمیل ظرفیت)

ویژه آذر ماه

ظرفیت: 20 نفر
10 روز
قیمت از
2290
نرخ پرواز

اخذ ویزای کانادا

کلیک نمایید

کلیک نمایید

اخذ ویزای شینگن

کلیک نمایید

کیک نمایید

تور اروپا

تور اروپا

تور کانادا

مدارک پذیرش تحصیلی کانادا

توضیحات سفر ژاپن

• نظر به اینکه در برگزاری تور ژاپن گروه بزرگی درتورها داریم و در کشور ژاپن همه بلیط های ورودی طبق ساعت از قبل رزرو شده ؛ در گشت ها و حرکت از هتل منتظر متأخرین نمی مانیم و راس ساعت اعلام شده اتوبوس حرکت می کند. توجه کنید که همیشه یک ربع زودتر از زمان اعلامی در محل قرار باشید. بدیهی است که هزینه تاکسی یا مسئولیت جاماندن شما از گروه به دلیل تاخیر به عهده خودتان است (حتی دوستانی که فرزند کوچک تر دارند یا سن بالا دارند .

– اول از همه طبق تجربه برگزاری تورهای سالهای گذشته ؛ آب و هوای آفتابی و اغلب گرم و گاها خنک رو در همه روزها در کشور ژاپن تجربه می‌کنیم .
– به دلیل جزیره بودن ژاپن در وسط اقیانوس گاهی بارش های پراکنده داریم بنابراین لباس های مناسب هوای گرم بیاورید و البته حتما یک بالاپوش گرم برای اوقات خنک داشته باشید.
– چتر یا بارانی وکفش مناسب برای رگبارهای دلچسب فراموش نشود.

– نظر به اینکه نرخ بلیط های خریداری شده هریک از دوستان در کلاس پروازی مختلف بود ؛ وزن مجاز چمدان تحویلی هریک ازشما٣٠ یا ٣۵ کیلو است .بنابراین جهت اطلاع از وزن بار مجاز؛ بلیط تان را چک کنید.

– بار کابین مجاز ٧ کیلو گرم می باشد. ددوستان تجربه نشان داده که اغلب مسافران در اوت لت اوساکا خرید زیادی می کنند. لطفا چمدان سنگین از تهران نیاورید که برای خریدها وزن و جای کافی باقی بماند و مشمول اضافه بار کیلویی ٣۵$ نشوید.

– کشور ژاپن به طور دقیق 5:30 با ایران اختلاف ساعت دارد. این اختلاف ساعت در تمام شهر‌های ژاپن یکسان بوده چرا که از شمال تا جنوب این کشور هیچ اختلاف زمانی لحاظ نشده است.
– رعایت بهداشت و نظافت عمومی در کشور ژاپن کوشا باشید گاهی به دلیل نبودن سطل زباله در سطح شهر ممکن است مجبور باشید زباله را تا هتل با خود به همراه داشته باشید و چنانچه به این مقوله توجه نکنید مشمول جریمه می شوید .

– رعایت نوبت و فاصله قرار گرفتن در صف انتظار در اماکن توریستی ، عکاسی ، سوار و پیاده شدن از قطار و اتوبوس و سرویس های بهداشتی الزامی است .
– اگرچه ژاپن کشوری امن است اما احتیاط واجب است ، لطفا در گشت ها و اماکن عمومی مراقب وسایل شخصی کیف و دوربین خود باشید و وسایل ارزشمند خود را در گاوصندوق های کوچک هتل نگهداری کنید.

– ژاپنی‌ها مردمی با آداب و رسوم خاص خود هستند که روی رعایت این آداب و رسوم حساسیت بالایی دارند. توهین به خود، کشور و اعتقاداتشان را هرگز نمی‌پذیرند و این گونه رفتارها به شدت آن‌ها را عصبانی می‌کند. آن‌ها هرگز انعام را قبول نمی‌کنند، از نظر آن‌ها انعام یک توهین است.

– سرویس های رایگان اینترنتی به طور عموم در همه جا وجود ندارد ولی بعضی از فروشگاه ها و ایستگاه های قطار قابلیت استفاده از اینترنت رایگان را دارد ؛بدیهی است در هتل محل اقامت شرایط استفاده از اینترنت را خواهید داشت.

– صحبت کردن با موبایل در قطار و مترو و اتوبوس های عمومی در ژاپن اکیدا ممنوع می باشد.
– سیگار کشیدن در تمام اماکن عمومی و پیاده رو ها ممنوع است و جهت کشیدن سیگار باید به محل های مخصوص مراجعه نمایید در غیر این صورت مشمول جریمه خواهید شد.
– در فروشگاهها پول رایج و مورد قبول ین ژاپن می باشد میزان مالیات هر کالا ۸ درصد است. می توانید از صرافی های ایران حدود بیست هزار ین خریداری کنید و باقی ارز را به صورت دلار بیاورید

– معمولاً در اماکن عمومی توالت های فرنگی و سنتی وجود دارد و انداختن دستمال استفاده شده در داخل کاسه توالت بلامانع است. ضمن اینکه بیشتر توالت های فرنگی از سیستم شستشوی اتوماتیک برخوردارند.

– همراه خودتان ضدعفونی کننده دست و کیسه پلاستیک داشته باشید خیلی از سرویس بهداشتی های مجهز ژاپن صابون ندارند پس حتما همراه خودتان ضدعفونی کننده دست داشته باشید از طرفی در خیابان های این کشور، سطل آشغال، کم پیدا می شود .
– در گشت های روزانه لطفاً صبور باشید و در بازدید ها با لیدر هماهنگ باشید .
– برق ژاپن ١١٠ ولت است بنابراین تبدیل برای شارژ موبایل به همراه داشته باشید ، تبدیل ٢٢٠ به ١١٠ را می توانید از الکتریکی ها بخرید.
– داروهای ضروری را فقط به میزان ده روز بیاورید و برای داروهای خاص نسخه پزشک همراه داشته باشید.

– آوردن میوه خام و گوشت و غذای غیر کنسروی و خشکبار غیر بسته بندی به خاک ژاپن ممنوع است! سگ های فرودگاه میوه خام چمدان ها را شناسایی و گاها مشمول جریمه می شوید.
– در تمام طول مدت سفر کارت و مشخصات هتل را به همراه داشته باشیم تا چنانچه به هر دلیلی از گروه جا ماندید با آدرس و تاکسی به هتل برگردید.

– برخی از تاکسی‌ها در ژاپن به صورتی طراحی شده‌اند که درب آن‌ها به صورت خودکار باز می‌شود، بعد از سوار شدن نیز درب آن‌ها به شکل خودکار بسته خواهد شد. در هنگام سوار شدن به این تاکسی‌ها مواظب گیر کردن لباس یا وسایل خود لای درب باشید.

– در فرهنگی ژاپنی‌ها نیز به مانند ما ایرانیان با کفش وارد شدن به بسیاری از مکان‌ها علی‌الخصوص خانه‌ها و اماکن مقدس ممنوع است. این امر توهین و بی‌ادبی محسوب می‌شود. توصیه می‌کنیم قبل از ورود به هر مکانی ببینید که افراد کفش‌های خود را پشت در گذاشته‌اند یا با کفش وارد شدند. به همین ترتیب شما هم از آن‌ها پیروی کنید.

– در ژاپن بسیاری از غذاها از مواد اولیه تهیه می‌شوند که بهتر است سمتش نروید. حتی اگر از آن دسته افرادی هستید که همه چیز را می‌خورید، مطمئنا با خوراک مغز خرچنگ یا سوپ جگر ماهی ماهی اصلا میانه خوبی نخواهید داشت.

مدارک مورد نیاز

1- مدارک هویتی ( به همراه ترجمه انگلیسی و مهر دادگستری ) : اصل پاسپورتهای جدید با امضا و کلیه پاسپورت های قدیمی چهار قطعه عکس 4.5*3.5 تمام رخ با پشت زمینه سفید اصل شناسنامه

2- مدارک شغلی ( به همراه ترجمه انگلیسی و مهر دادگستری ) : کارمندان بخش دولتی : حکم کارگزینی ، نامه گواهی اشتغال به کار ، سه فیش حقوقی اخر با مهر ، سوابق بیمه کارمندان بخش خصوصی : نامه گواهی اشتغال به کار ، قرارداد کار ، سه فیش حقوقی اخر با مهر ، سوابق بیمه  صاحبان شرکتهای خصوصی : آگهی تاسیس / آگهی ثیت ، آخرین آگهی تغییرات ، نامه گواهی اشتغال به کار ، سه فیش حقوقی اخر با مهر ، سوابق بیمه و سوابق بیمه کارفرمایی ، اخرین مالیات پرداختی ، اظهارنامه مالیاتی  بازنشستگان : حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق ، سه فیش حقوقی اخر پزشکان : کارت نظلم پزشکی ، پروانه مطب ، سوابق بیمه ، آخرین مالیات پرداختی / اظهارنامه مالیاتی  * تمامی گواهی ها خطاب به سفارت مربوطه و در یک ماه اخیر صادر شده باشد و در خصوص نامه گواهی اشتغال به کار حتما نام ، کدملی یا شماره پاسپورت ، سمت شغلی ، تاریخ شروع به کار ، میزان حقوق دریافتی ماهیانه و تاریخ مرخصی زمان سفر ذکر شود.

3- مدارک مالی : اصل گردش حساب بانکی سه ماه اخیر ، گواهی تمکن به زبان انگلیسی با ارز مورد تایید سفارت مود نظر  حداقل موجودی حساب شما برای هر نفر 2.000.000.000 ریال میباشد . چک رمزدار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 3.000.000.000 ریال دروجه آژانس محل ثبت نام جهت ضمانت حسن اجرای تعهدات که پس از بررسی مدارک دار صورت نیاز به ضمانت های بیشتر متعاقبا اعلام میگردد.

4- تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق  *کلیه مدارک علاوه بر ترجمه رسمی به زبان انگلیسی نیاز به تاییدیه دادگستری دارند *حضور مسافر در سفارت الزامی نیست ولی در صورت درخواست سفارت حضور فرد در سفارت به منظور مصاحبه الزامی است  *اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر نزد آژانس باقی می ماند