ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

ویزای کانادا

پکیج خدمات ویزای کانادا در مجموعه بکتاش سیر گشت با توجه به شرایط مسافران برنامه ریزی و قابل انجام است. بکتاش یکی از قوی ترین آژانس های مسافرتی در زمینه دریافت ویزای کانادا است و توانسته ایم رضایت مشتریان زیادی را در این سال ها کسب کنیم. در صورت تمایل می‌توانید با شماره‌، 02157952 تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم به شما ارائه گردد. همچنین می‌توانید با تکمیل فرم ارزیابی ویزای کانادا کارشناسان ما را در تسریع انجام پروسه دریافت ویزای کانادا یاری کنید.

دریافت ویزای کانادا حتی در صورت داشتن سابقه ریجکت شدن ویزا

شرایط اخذ ویزای کانادا:

انواع ویزای کانادا

ویزای تحصیلی کانادا

3500 دلار آمریکا

ویزای کانادا نرمال

650 دلار آمریکا

ویزای کانادا ویژه

2000 دلار آمریکا

ویزای کانادا VIP

3500 دلار آمریکا

از کجا باید شروع کنید؟

اولین قدم پرکردن فرم‌های اولیه و ارزیابی می‌باشد که شامل فرم اطلاعات مهم فردی است که از طریق سایت ما www.bektashtravel.com و سپس ارسال فرم تکمیل شده برای مجموعه یا ارسال به  شماره واتس آپ 09129533431 است همچنین با توجه به حجم بالای ارسال درخواست ویزای کانادا در مجموعه بکتاش سیر گشت امکان بررسی در یک الی دو روز فراهم می‌باشد.
پس از بررسی فرم توسط کارشناسان مجموعه بکتاش سیر گشت و امکان انجام پروسه، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی‌های لازم جهت مشاوره حضوری و عقد قرارداد مجموعه با شما مسافر عزیز فراهم خواهد شد. علاوه بر فرم ارزیابی، خلاصه‌ای از وضعیت‌های مالی و ملکی و ارسال صفحه اول پاسپورت شما نیز حائز اهمیت است.‌

چگونه می شود به کانادا مهاجرت کرد؟

– مهاجرت کاری (اسکیل ورکر، جاب آفر، اسکیل ترید، ICT، تجربه کانادایی)

– مهاجرت از طریق برنامه‌های استانی

– مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری (استارتاپ، ثبت شرکت، خرید بیزینس، خوداشتغالی و کارآفرینی)

– مهاجرت تحصیلی

– مهاجرت از طریق ازدواج

– مهاجرت از طریق ویزای توریستی

Previous slide
Next slide

در آژانس بکتاش سیر شما می‌توانید از طریق ویزای توریستی، ویزای تحصیلی و اقامت از طریق استارت آپ (PR)  برای مهاجرت اقدام کنید که در حال حاضر موفق‌ترین پرونده‌های بکتاش سیر در سال 2023، پرونده‌های ویزای توریستی بوده است. 

ویزای توریستی کانادا یا همان Visitor Visa  یکی از انواع ویزای کانادا است که دارنده آن می‌تواند بسته به نوع ویزا توریستی کانادا خود (سینگل، مولتی و یا سوپر ویزای کانادا) وارد خاک این کشور شده و در هر بار سفر تا مدت زمان معینی در کانادا (حداکثر 6 ماه) اقامت داشته باشد. در حال حاضر، یکی از روش‌های متداول برای مسافرت و گردش در کشورهای گوناگون، اخذ ویزای توریستی است.

این در حالی است که بسیاری از گردشگران و مهاجران به دلیل شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی که در کانادا وجود دارد و اعتبار بالای ویزای توریستی این کشور، بازدید از کانادا را در اولویت خود قرار می‌دهند. به علت تعداد بالای درخواست‌های ویزای توریستی کانادا، دولت کانادا قوانین سفت و سختی در این زمینه برای ورود متقاضیان خارجی وضع نموده است. البته در صورت آشنایی کامل با شرایط ویزای توریستی کانادا و تکمیل دقیق مدارک مورد نیاز سفارت، اخذ ویزای توریستی کانادا سخت نخواهد بود.

فرم درخواست مشاوره

نام و نام خانوادگی خود را به همراه شماره تلفن  نوع خدمت درخواستی وارد کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

برای ثبت درخواست ویزای کانادا کلیک کنید

پیکاپ ویزای کانادا

به پروسه ارسال پاسپورت به یکی از مراکز پردازش ویزا، وک (Visa Application Center – VAC) و سفارت کانادا برای وارد کردن لیبل ویزای کانادا در آن پیکاپ ویزای کانادا می‌گویند.

پیکاپ پاسپورت کانادا از سفارت یا دفتر وک آخرین کار اداری شما پیش از ورود به کاناداست. حالا شما نامه‌ای دریافت کردید که طبق آن باید پاسپورت خود را به سفارت کانادا بفرستید.

نامه پاس ریکوئست

دریافت نامه‌ای از سفارت کانادا که در آن از شما خواسته شده تا پاسپورت خود را برای پیکاپ ویزا به سفارت کانادا بفرستید به منزله این است که ویزای کانادای شما صادر شده است و به آن پاسپورت ریکوئست یا به صورت مخفف پاس ریکوئست کانادا می‌گویند.
از آنجا که سفارت کشور کانادا در ایران نیست، بنابراین برای انجام پیک آپ ویزا کانادا و درج لیبل ویزا باید پاسپورت خود را به سفارت کانادا در یکی از کشورهای همسایه ایران بفرستید.

شرایط پاسپورت

باید حداقل یک صفحه خالی در پاسپورت شما وجود داشته باشد.
پاسپورت شما باید به اندازه مدت زمان مد نظر شما برای اقامت در کانادا اعتبار داشته باشد. لطفا توجه کنید که امکان صدور ویزا برای پس از تاریخ انقضای پاسپورت شما وجود ندارد.

مزایای پیکاپ ویزای کانادا

صرفه جویی در هزینه :
وقتی پروسه پیکاپ ویزای کانادا را به فرد یا آژانس معتبری می‌سپارید، دیگر مجبور نیستید هزینه زیادی بابت بلیط هواپیما و اقامت چند روزه در آن کشور بپردازید. 
صرفه جویی در زمان :
اینکه چند روز از زمان خود را صرف کنید و به کشور دیگری برای پیکاپ ویزای کانادا بروید خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد. به جای آن می‌توانید زمان مورد نظر خود را صرف آماده شدن و برنامه ریزی برای ورود به کانادا کنید.

مراحل پیکاپ به شرح زیر است:

به آژانس معتبری بروید که از مراکز ذی صلاح در ایران مجوز خدمات تور و ویزا را داشته باشد.
مدارک مورد نیاز مانند پرینت نامه پاس ریکوئست و اصل پاسپورت و وکالت نامه را همراه خود داشته باشید و آن را به کارگزار مربوطه در آن آژانس تحویل دهید.
کارگزار آژانس پاسپورت‌ها و دیگر مدارک مشتریان را از طریق هوایی به کشور ترکیه می‌فرستد.
مدارک تحویل دفاتر VAC در استانبول یا آنکارا می‌شوند.
پس از ورود پاسپورت‌ها به دفتر وک، کد رهگیری تحت عنوان Tracking ID برای شما ارسال می‌گردد تا تمامی مراحل در سایت vfs قابل پیگیری باشد.

ویزا کانادا

نکات مهم اخذ ویزا از بکتاش سیر

پکیج خدمات ویزای کانادا در مجموعه بکتاش سیر گشت با توجه به شرایط مسافران برنامه‌ریزی و قابل انجام است. در صورت تمایل با شماره‌های شرکت در تماس باشید تا راهنمایی‌های لازم به شما ارایه گردد، همچنین شما می‌توانید با تکمیل فرم ارزیابی ویزای کانادا کارشناسان مارا در تسریع انجام پروسه کانادا یاری فرمایید.

ویزای مولتیپل توریستی کانادا

ویزای مولتیپل کانادا که در بین ایرانیان با نام‌هایی همچون ویزا مولتی کانادا و یا ویزای ۵ ساله کانادا نیز شناخته می‌شود، یکی از جذاب‌ترین انواع ویزای کانادا در بکتاش سیر گشت بین درخواست کننده‌ها می‌باشد.

اگرچه ویزای مولتی کانادا نوعی ویزای اقامت موقت است، اما بر اساس قوانین مهاجرتی کانادا، اعتبار این نوع از ویزای توریستی کانادا به جز شرایط خاص، تا زمان پایان اعتبار پاسپورت متقاضی، خواهد بود.

 برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ویزا مولتی کانادا از این قرار است:

نامحدود بودن تعداد دفعات ورود به خاک کانادا

اعتبار ویزا تا زمان اعتبار پاسپورت

امکان اقامت در کانادا تا حداکثر ۶ ماه در هر بار ورود

امکان تمدید مدت ۶ ماهه، در صورت ارائه دلایل قانع کننده و کافی متقاضی، به پلیس مهاجرت

پس از گذشت ۶ ماه از ورود، کافی است برای حتی چند ساعت از خاک کانادا خارج شوید تا با ورود مجدد، بتوانید ۶ ماه دیگر در این کشور اقامت داشته باشید.

نحوه درخواست ویزای توریستی کانادا

نحوه درخواست ویزای توریستی کانادا

سفر به کانادا به دلایلی مانند دیدار با اقوام، دوستان، تفریح و گردش صورت می‌گیرد که به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی پیدا نموده است. نحوه درخواست ویزای توریستی کانادا به اینگونه میباشد که شما باید حداقل سه ماه قبل از زمان سفر برای دریافت آن اقدام نمایید. ابتدا شما باید از سفارتخانه مورد نظر وقت بگیرید تا بتوانید در روز و تاریخ مشخص به سفارتخانه رفته و مراحل لازم را برای اخذ ویزا طی کنید، مقاله‌ای درباره شرایط، مدارک و هر آنچه لازم است تا درباره نحوه درخواست ویزای توریستی کانادا بدانید تهیه کرده‌ایم.

ویزا استارت آپ کانادا

با توجه به اینکه کشور کانادا یک کشور پیشرو در زمینه اقتصاد و صنعت می باشد، برنامه‌های مختلفی در این زمینه برای افراد در نظر گرفته شده است که یکی از آن‌ها ویزا استارت آپ کانادا می‌باشد که بسیار محبوب بوده و یکی از مهم‌ترین روش ها برای مهاجرت تجاری است.

ویزا استارت آپ کانادا
هزینه ویزا تحصیلی کانادا

هزینه ویزا تحصیلی کانادا

افرادی که قصد تحصیل در کشور کانادا را دارند، علاوه بر دریافت ویزای تحصیلی باید نامه پذیرش تحصیل را نیز به همراه داشته باشند که مدرک اولیه و بسیار مهم برای پذیرش در دانشگاه های این کشور می باشد، در نتیجه قبل از انجام دادن کارهایی برای دریافت مراحل اخذ ویزا تحصیلی کانادا باید مجوز تحصیل را به همراه داشته باشید. در مقاله‌ای به صورت جامع درباره هزینه ویزا تحصیلی کانادا صحبت کرده‌ایم.

مراکز انگشت نگاری کانادا

مرکز انگشت نگاری آنکارا

مرکز انگشت نگاری استانبول

مرکز انگشت نگاری دبی

چرا بکتاش سیر ؟

شخصی سازی تخصصی 

با توجه به اینکه هر فرد در شروع انجام هر پروسه با شرایط متفاوتی به بکتاش سیر گشت مراجعه می‌کند، بکتاش سیر گشت در ادامه با تکیه بر اطلاعات درست و مشاوره‌های اصولی برای هر درخواست کننده پروفایل مخصوص به هر فرد را تشکیل داده و با توجه به اطلاعات دریافت شده برای پرونده هر شخص تصمیمات و اقدامات درست را انجام می‌دهد.

مسیولیت پذیری در رابطه با  مشتریان

بکتاش سیر گشت در تمام مسیرهای مسافرتی با تکیه بر تجربیات به دست آمده خود و به روزرسانی اطلاعات تصمیم و اقدامات لازم را انجام داده و تمام مسافران را تا دریافت نتیجه همراهی می‌نماید و همینطور در هر پروسه تمام تلاش خود را در جهت بهبود وضعیت پرونده‌های ناموفق انجام داده و هرگز در مسیر پیش رو پرونده‌ای را در هیچ نقطه‌ای رها نمی‌کند.

تعهد به پرونده ها

مشاوره‌های بکتاش سیر کاملا اصولی و مختص به هر فرد بوده و بر پایه اطلاعات دریافت شده از مسافران و در جهت پیشرفت پرونده انجام می‌پذیرد.

تخصص و تجربه در کار 

بیشتر مسافران بکتاش سیر گشت، اشخاص معرفی شده از طرف پرونده‌های موفق بوده‌اند، از این رو به صورت تخصصی انجام شدن هر پرونده خط قرمز ما است.

خوش قولی در مسیر

بیشتر پرونده‌های شروع شده در بکتاش سیر گشت در موعد مقرر انجام پذیرفته است و طبق تعهد به اتمام می‌رسد.

جهت دریافت مشاوره