ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

رفع ریجکتی

رفع ریجکتی

رفع ریجکتی افرادی که می خواهند اقامت کانادا را به صورت دائمی یا موقتی بگیرند، می توانند با انواع ویزا هایی که دولت کانادا در اختیار مهاجران قرار داده است، به این کشور مهاجرت کنند، اما امروزه مهم ترین نوع ویزایی که مهاجران برای رفتن به کشور کانادا از آن استفاده می کنند، مربوط به ویزا مولتی کانادا می باشد که در این قسمت به بررسی و شرح این نوع ویزا می پردازیم.

این ویزا در ایران با نام ویزای ۵ ساله کانادا شناخته می‌شود و به شکل پیش فرض برای تمامی متقاضیان ویزای کانادا در نظر گرفته می شود.

در صورتی که شما درخواست خود را برای گرفتن ویزای مولتی کانادا به سفارت کانادا ارائه دادید، در صورت اینکه شرایط این ویزا را داشتید و با درخواست شما موافقت شده باشد، می توانید این ویزا را دریافت نمایید.

پیشنهاد میکنیم مقاله شرایط ویزا فامیلی انگلستان را نیز مشاهده بکنید!

رفع ریجکتی

ویزا مولتی کانادا چیست ؟

رفع ریجکتی اگر بخواهیم به شما توضیح دهیم که ویزا مولتی کانادا چیست و چه افرادی می‌توانند آن را دریافت کنند، به این مورد می توانیم اشاره کنیم که ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزا های صادر شده توسط کشور کانادا برای مهاجران عزیز می باشد. مهاجران زمانی که تصمیم مهاجرت به کشور کانادا را می گیرند، برای اینکه بتوانند به آن کشور وارد شوند به یک گواهی به نام ویزا نیاز دارند.

ویزای مولتی کانادا یک ویزای بلند مدت اما موقت برای مهاجرانی می باشد که می خواهند به این کشور وارد شوند که برای اخذ این ویزا باید مراحلی را طی کرده و مدارک مورد نظر خود را به سفارت کانادا ارائه دهند تا این ویزا در زمان معینی برای افراد صادر شود.

اگر بخواهیم درباره تفاوت ویزای مولتی کانادا با ویزای توریستی عادی توضیحی را خدمت شما بیان کنیم، می‌توانیم بگوییم که ویزای مولتی از سال ۲۰۱۵ میلادی توسط اداره مهاجرت به کشور کانادا صادر می‌شود و هدف از این ویزا آسان تر کردن ورود و خروج دو طیف عمده از متقاضیان توریستی می باشد.

در واقع ویزای مولتی همان حکم ویزای توریستی را دارد با این تفاوت که دارنده ویزای مولتی اجازه دارد تا هر زمان که پاسپورت اعتبار دارد بدون نیاز به تمدید ویزا در کشور کانادا بماند.

افرادی که ویزای مولتی به آنها تعلق می گیرد، بسیار زیاد می باشند برای مثال افرادی که با دلایل قابل قبولی از طرف کنسولگری کانادا و باید به صورت دائم به این کشور سفر کنند و دسته دیگر والدین و پدر بزرگ و مادربزرگ های بازنشسته و مسنی می باشند که از طریق فرزندانشان برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده‌اند.

شخصی که موفق به دریافت ویزای مولتی کانادا شده است، در کشور کانادا به راحتی می تواند به شهرهای مختلف سفر کند و اقوام یا دوستان خود را ببیند اما به وسیله این ویزا نمی تواند کار کند یا برای دوره های تحصیلی بلند مدت در کشور کانادا ثبت نام نمایند.

وقتی شما به وسیله ویزای مولتی به کشور کانادا سفر می‌کنید، یک سابقه سفر قوی برای شما محسوب می‌شود که اخذ برخی ویزا‌های خاص مانند ویزای شینگن را برای شما آسان‌تر می‌کند.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور اسپانیا را نیز مشاهده بکنید!

ویزا مولتی کانادا چیست ؟

شرایط گرفتن ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی افرادی که مایل به گرفتن ویزای مولتی کانادا می باشند، باید شرایطی را داشته باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنندکه این شرایط به شرح زیر می باشد:

۱_اولین و مهم ترین شرایط اخذ ویزا مولتی کانادا این است که شما باید تمکن مالی لازم جهت پوشش هزینه های شخصی و افراد خانواده ای که با شما همراه هستند را داشته باشید و همچنین هزینه بازگشت به کشور مبدا را داشته باشید.

۲_از شرایط دیگر این است که شما باید در مدت اقامت خود در کشور کانادا کاملاً تابع قوانین کشور باشید و هیچگونه سابقه کیفری یا جنایی نداشته باشید تا این ویزا به شما تعلق بگیرد.

۳_شرایط مهم دیگر این است که شما باید تمامی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای مولتی کانادا را برای یک کشور به صورت کامل و واضح به آفیسر پرونده خود ارائه دهید.

۴_از شرایط دیگر که دارندگان ویزای مولتی کانادا باید داشته باشند این است که از لحاظ سلامت جسمانی باید سالم باشند و برای این منظور باید یک تست سلامت بدهند.

۵_شرایط دیگری که برای گرفتن ویزای مولتی کانادا مورد نیاز می باشد، این است که دارندگان این ویزا به هیچ وجه نباید با ویزای مولتی کانادا قصد کار یا تحصیل را در این کشور داشته باشند. این امر خلاف قوانین کشور کانادا می باشد و با فرد خاطی برخورد جدی می شود.

مراحل و مدارک گرفتن ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی مراحل اخذ ویزای مولتی کانادا بسیار زیاد می باشد که افرادی که تمایل به گرفتن این ویزا دارند باید این مراحل را به صورت دقیق طی کنند تا بتوانند این ویزا را برای خود بگیرند که ما در این قسمت می خواهیم مراحل اخذ این ویزا را به طور کامل برای شما شرح دهیم تا شما اگر زمانی قصد گرفتن این ویزا را داشتید، بدانید که چه مراحل و مدارکی برای گرفتن ویزای مولتی کانادا برای گرفتن آن مورد نیاز می باشد:

اولین مرحله گرفتن این ویزا که جزو مهم ترین مراحل اخذ ویزا مولتی کانادا می باشد، مربوط به پروسه ثبت نام آنلاین می باشد که به این صورت است که ابتدا شما باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و بعد فرم درخواست ویزا را در سایت پر کنید و این فرم را آپلود نمایید.

مرحله دوم که بعد از تایید ثبت نام شما در سایت باید انجام بگیرد، این است که شما باید یک نامه برای وقت انگشت نگاری که این نامه اعتبار حداکثر ۳۰ روز از زمان صدور را دارد دریافت کنید و در زمان مقرر به سفارتخانه مراجعه نمایید

مرحله سوم این است که شما باید در کنسولگری کشور خود برای مصاحبه و انگشت نگاری حضور پیدا کنید.

مرحله چهارم این است که مدارک شما باید توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار بگیرد و شما باید منتظر جواب نهایی باشید و پس از این که جواب نهایی اعلام شد، شما باید برای دریافت ویزای خود مجدداً به سفارتخانه مراجعه کنید و اگر شرایط شما قابل قبول بود و این ویزا به شما تعلق گرفت، می‌توانید ویزای خود را دریافت کرده و برای مهاجرت به کشور کانادا از آن استفاده نمایید.

باید به این نکته توجه کنید که مدارک شما حتماً باید به صورت ترجمه شده باشد تا مورد تایید کارشناسان مربوطه قرار بگیرد.

مراحل و مدارک گرفتن ویزا مولتی کانادا

هزینه کامل گرفتن ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی افراد متقاضی برای گرفتن ویزای مولتی کانادا باید هزینه هایی را پرداخت کنند تا این ویزا برای آنها صادر شود که ما در این قسمت می خواهیم به برخی از هزینه های اخذ ویزا مولتی کانادا اشاره کنیم :

۱_اولین هزینه‌ای که در مرحله اول متقاضیان باید بپردازند، مربوط به هزینه دریافت فرم درخواست ویزای مولتی می باشد که افراد متقاضی باید یک هزینه ای را به حساب سفارت‌خانه‌ها واریز کنند تا این فرم برای آنها ارسال شود. این هزینه بسیار ناچیز می باشد و هر شخصی می تواند به راحتی آن را پرداخت نماید.

۲_هزینه اعلام شده دیگری که برای اخذ ویزای مولتی کانادا مورد نیاز می باشد، این است که شما باید یک وقت سفارت از سفارت خانه دریافت نمایید که این وقت سفارت شامل هزینه می باشد که این هزینه به عهده شخص متقاضی است و با توجه به مدت زمان اقامت شما این مبلغ متغیر می باشد و متقاضیان باید این مبلغ را به صورت اینترنتی پرداخت کرده و در مدت زمان تعیین شده در سفارت خانه حضور پیدا کنند و با کارشناسان مربوطه در این زمینه ملاقات داشته باشد.

۳_از هزینه های دیگری که می توانیم بگوییم برای گرفتن ویزای مولتی کانادا مورد نیاز می باشد، مربوط به گرفتن بیمه مسافرتی برای مسافران عزیز می باشد. مسافران در مدت اقامت خود در کشور کانادا باید به این نکته توجه ویژه داشته باشند که اگر بیمه مسافرتی داشته باشند، می توانند در مدت اقامت خود در این کشور از تمام مزایای بیمه شامل بیمه خدمات درمانی بهره کافی را ببرند.

۴_از هزینه های اعلام شده می توانیم به این مورد اشاره داشته باشیم که افراد برای گرفتن ویزا باید یک بلیط رفت و برگشت تهیه نمایند که قیمت این بلیط بسیار متفاوت می‌باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله عواملی که می توانیم بیان کنیم که به صورت مستقیم بر روی قیمت بلیط تاثیرگذار می باشد این است که شما در چه زمانی می خواهید در کشور کانادا اقامت داشته باشید به عنوان مثال در فصل هایی از سال مانند فصل تابستان هزینه بلیط رفت و برگشت از قیمت بالاتری نسبت به فصل های دیگر برخودار می باشد.

هزینه کامل گرفتن ویزا مولتی کانادا

روش تمدید ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی یکی از نکات بسیار مهمی که افراد باید به آن توجه ویژه داشته باشند، مربوط به مدت اعتبار ویزا مولتی کانادا می باشد. شما اگر موفق به دریافت این ویزا شدید، در مدت زمانی که در این کشور مشغول به تحصیل می باشید باید به مدت اعتبار ویزای مولتی خود توجه کنید و اگر در کشور کانادا اقامت داشته باشید و ویزای مولتی شما اعتبار نداشته باشد، طبق قانون دولت کانادا شما مشمول جریمه ها و هزینه های بسیار سنگینی می شوید و ممکن است که این جریمه به صورت نقدی یا به صورت زندان باشد که با توجه به اینکه این چه مدت از اعتبار شما گذشته باشد، مدت زمان زندان متغیر می باشد.

شما در مدت زمان معین باید به تمدید ویزای مولتی کانادا خود بپردازید که به این صورت می باشد که برای تمدید این ویزا باید به سفارتخانه‌های این کشور برای تمدید مراجعه کرده و اگر شرایط گرفتن این ویزا را داشتید، این ویزا برای شما تمدید می شود.

روش تمدید ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی ویزا مولتی کانادا

رفع ریجکتی ویزای مولتی کانادا ممکن است به دلایل مختلفی ریجکت شود که شما باید برای رفع ریجکتی ویزای مولتی کانادا اقداماتی را انجام دهید.

اولین مرحله این است که شما ابتدا وارد پنل کاربری مورد نظر خود می شوید و علت رد شدن ویزای خود را می توانید در سایت مشاهده نمایید و زمانی که علت آن را جویا شدید، باید به دنبال رفع ریجکتی این ویزا باشید.

متقاضیان برای رفع ریجکتی ویزای مولتی کانادا به سفارتخانه مراجعه کرده و با کارشناسان مربوطه در این زمینه صحبت کنند و از علت ریجکتی ویزای خود مطلع شوند و نسبت به رفع این مورد اقدام نمایند.

یکی از عواملی که به رفع ریجکتی ویزا مولتی کانادا وابسته می‌باشد، مربوط به مدت زمانی می باشد که باعث می شود این ویزا ریجکت شود به عنوان مثال اگر شما مدارک مورد نیاز خود را به صورت کامل برای گرفتن این ویزا به سفارتخانه ارائه نکنید، ممکن است که ویزای شما رد شود و تا زمانی که شما مدارک را به صورت کامل به سفارتخانه ارائه نکنید، ویزای شما درست نمی‌شود و ممکن است که مدت زمان زیادی طول بکشد تا این ویزا برای شما صادر شود.

تبدیل ویزا مولتی کانادا به اقامت

رفع ریجکتی ویزای مولتی کانادا مزیت‌های بسیار زیادی دارد و یکی از مهم ترین مزیت های این ویزا این است که شما به راحتی می توانید ویزا مولتی کانادا را به اقامت را تبدیل کنید. اگر شما چندین بار موفق به گرفتن این گونه ویزا باشید به راحتی می توانید اقامت دائم یا موقت این کشور را دریافت کنید و به دلیل اینکه کشور کانادا یک کشور پیشرفته می باشد مهاجران بسیار زیادی تمایل دارند که بتوانند اقامت دائم این کشور را برای خود و خانواده خود بگیرند.

اولین راه گرفتن اقامت دائم این است که بتوانید موفق به دریافت ویزای مولتی کانادا شوید تا از این طریق اقامت دائم برای شما صادر شود و زمانی که موفق به گرفتن اقامت دائم کشور کانادا شوید می‌توانید در این کشور ایجاد شغل کنید و یا سرمایه گذاری های بزرگی را در این کشور راه اندازی نمایید و بتوانید از این طریق یک تجارت پرسودی را تجربه کنید.

ویزای مولتی کانادا یکی از انواع ویزا های پرطرفدار می باشد که سالانه متقاضیان بسیار زیادی برای گرفتن این نوع ویزا اقدامات اولیه را انجام می‌دهند، اما هرساله در بین چندین هزار نفر فقط چند نفر که شرایط اصلی و مهم این ویزا را دارند می‌توانند موفق به گرفتن این ویزای مهم شوند.

اشتراک گذاری مطلب

Leave Comment

جدیدترین مطالب
ارتباط باما 02157952
خدمات ما

خدمات مهاجرتی بکتاش تراول

خدمات مهاجرتی بکتاش تراول
دریافت فرم ارزیابی و مشاوره به صورت رایگان