ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تور های فرانسه

شهرها
سوالی دارید؟
تکمیل ظرفیت

تور پاریس

4شب پاریس

4 روز
قیمت از
1550
نرخ پرواز

تور 8 روزه سوییس /فرانسه

4 شب زوریخ /3 شب پاریس

8 روز
قیمت از
2490
نرخ پرواز
تور فرانسه
تکمیل ظرفیت

تور فرانسه 1403 خرداد

4 شب پاریس، 3 شب آمستردام

8 روز
قیمت از
2390
نرخ پرواز
تکمیل ظرفیت

تورفرانسه و اسپانیا 1403

4 شب پاریس 4 شب بارسلونا

ظرفیت: 20 نفر
9 روز
قیمت از
2690
نرخ پرواز
تور فرانسه ویژه دی و بهمن

4شب پاریس، 3 شب آمستردام

ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
2390
نرخ پرواز

تورفرانسه سوییس1403

4شب پاریس، 4شب زوریخ

ظرفیت: 20 نفر
9 روز
قیمت از
2350
نرخ پرواز

تورفرانسه ایتالیا 1403

4شب پاریس، 4شب رم

ظرفیت: 20 نفر
9 روز
قیمت از
2850
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای فرانسه

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای فرانسه را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.
۰۲۱ - 57952

 بکتاش : خیر مدارک اصلی سفارت فرانسه مدارک شغلی ، مدارک هویتی و گردش و تمکن مالی است

بکتاش : توصیه کارشناسان ما به مسافرین عزیزی که بار اول میخوان از حوزه شنگن ویزا بگیرن اینه که از سفارت فرانسه اقدام نکنن

بکتاش : در تاریخ ها و روزهای عادی که درخواستها زیاد نیست تقریبا ۱ ماه زمان کافیه برای وقت ، بررسی و جوابدهی اما در زمان هایی که درخواست از سفارت زیاد میشه عموعما بخاطر درخواست وقت معمولا ۳ ماه زمان لازمه

بکتاش : دوست عزیز مدارک شغلی از مهمترین مدارک سفارت فرانسه است برای همین توصیه میکنیم با مدارک شغلی معتبر و سوابق سفر خوب برای این سفارت اقدام کنید

قدم های اخذ ویزا

قدم اول :
جهت تسریع در کلیه امور مرتبط با سفرهاي اروپا و کانادا پیشنهاد میکنیم ابتدا کلیات مرتبط به سفر خود را با کارشناس مربوطه چک کرده و پس از رفع ابهامات و سئوالات و انتخاب پکیج مورد نظر خود ) حداقل 45 روز فاصله تا برگزاري تور انتخابی ( کپی پاس خود را جهت ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت ارسال نمایید . مبلغ پیش پرداخت معادل 50 درصد مبلغ یورویی به نرخ روز یا اسکناس یورو/ دلار قرارداد که همزمان با تایید قرارداد به شماره حساب اعلامی واریز و یا تحویل می شود .50 درصد مابقی مبلغ یورویی به همراه مبلغ ریالی قرارداد یکهفته قبل از ورود به سفارت از جانب مسافر تسویه می گردد . پکیج تور انتخاب شده غیر قابل تغییر می باشد .

قدم دوم :
در مرحله دوم پس از ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت طبق لیست ارسالی و نهایی شده فرم تقاضاي سفر خود را پر نموده و به همراه اصل مدارك شغلی ، مدارك هویتی ، مدارك ملکی ) طی 4 روز پس از ثبت قرارداد و 40 روز قبل از وقت سفارت ( را جهت ترجمه ارسال نمایید .در صورت کنسلی تور از جانب مسافر و یا نماینده آن بعد از تایید قرارداد مبلغ دریافتی سوخت می شود . در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ 100 یورو به ازاي هر نفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد می گردد . در خصوص ثبت نام هاي لحظه آخري با تاییدیه از آژانس بکتاش سیر گشت مهلت تحویل مدارك حداقل 25 روز قبل از وقت سفارت میباشد . هزینه دارلترجمه بعهده خود مسافر و به زبان مورد تایید سفارت می باشد .

قدم سوم :
در مرحله سوم تاریخ وقت سفارت و اطلاعات مرتبط با مدارك مورد نیاز در روز سفارت به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود . نامه گردش و تمکن بانکی 3 یا 6 ماهه به لاتین و با ارز یورو/ دلار ، ضمانت نامه تعهد بازگشت از سفر به همراه مبلغ ورودي سفارت را بین 1 تا 6 روز کاري قبل از سفارت به مجموعه بکتاش سیر گشت جهت تایید و جایگذاري در پوشه مخصوص ارسال نمایید .

مبلغ ضمانت نامه بانکی تعهد بازگشت از سفر در کشورهاي اروپایی 700.000.000 میلیون تومان  ریال به ازاي هر نفر می باشد .

( با توجه به مدارک مسافر امکان افزایش مبلغ ضمانت نامه وجود دارد )

تمکن های مالی ،  یورویی معادل 10 هزار یورو و تمکن های دلاری معادل 10 هزار دلار به ازای هرنفر

 تمامی ضمانت نامه ها میبایستی به نام آژانس بکتاش سیر گشت صادر گردیده و یا باید چک رمزدار معادل رقم ضمانت نامه را به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایید . در صورت مغایرت مدارك ارسالی با اصل مدارك تحویل داده شده مبلغ ضمانتنامه قابل تغییر میباشد . لازم بذکر است در طی انجام پروسه پرونده ) قبل یا بعد از ویزا شدن ( در صورت صلاحدید آژانس بکتاش سیر گشت رقم ضمانت نامه امکان تغییر دارد . فراموش نکنید ورودي سفارت بعهده شما دوست عزیز می باشد و به صورت ارز مورد تایید سفارت ارائه می گردد که معمولا بین 100 الی 200 یورو/ دلار می باشد .

قدم چهارم :
پس از صدور ویزا طبق برنامه انتخابی سفر مدارك مرتبط با برگزاري تور ) وچر رفت و برگشت ، وچر هتل ، بیمه مسافرتی ، برگه برنامه سفر با نام و شماره تلفن لیدر و نکات حین سفر به شما تقدیم می گردد .

قدم پنجم :
پس از پایان سفر مسافرین میبایست اصل پاسپورت خود را جهت رویت بازگشت و اتمام اعتبار ویزاي اخذ شده به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایند تا نامه ابطال ضمانت نامه براي ان ها صادر گردد در صورت نیاز سفارت مسافر پس از بازگشت از سفر باید در روز درخواسته شده در سفارت حضور یابد .

مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه

مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه:

تمام مدارک فارسی جهت ارائه به سفارت فرانسه باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

مدارک هویتی :

اصل پاسپورت امضاء شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر و ۲ صفحه خالی روبه روی هم + کپی از صفحات ویزا موجود در پاسپورت اصل پاسپورتهای قدیمی + کپی از صفحات ویزا اصل شناسنامه ها دو قطعه عکس 5/4 * 5/3 که در 3 ماهه اخیر گرفته شده باشد ( زمینه عکس سفید ، مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد . رضایت نامه محضری از هرکدام از والدین که در سفر نیستند الزامی است . برای تایید رضایت نامه ، علاوه بر اصل رضایت نامه ، اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده الزامی است . (ترجمه رضایت نامه با تایید دادگستری و امور خارجه مورد قبول است )

مدارک شغلی :

کارمندان بخش دولتی: ترجمه حکم کارگزینی – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر کسبه : جواز کسب یا کارت مباشرت کارمندان بخش خصوصی : قرارداد کار – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر صاحبان شرکت های خصوصی : اصل و ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت (آخرین روزنامه رسمی تغییرات و تاسیس )

دانشجویان و اعضای هیئت علمی :

ترجمه نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار مدرسه یا دانشگاه سازندگان ساختمان : پروانه ساختمان با پایان کار بازنشستگان : حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق + 3 فیش حقوقی آخر اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه : گواهی اشتغال به کار – حکم کارگزینی بامهر – 3 فیش حقوقی آخر با مهر دانشجویان و دانش آموزان گواهی اشتغال به تحصیل خود را جهت ارائه به سفارت به تازگی دریافت کرده باشند. تمامی گواهی ها باید خطاب به سفارت مربوطه و در یکماه اخیر صادر شده باشند و در خصوص اشتغال ، حتمن نام – مشخصات – شماره پاسپورت – سمت – تاریخ شروع به کار – میزان حقوق و تاریخ مرخصی بر اساس زمان سفر دکر شود.

مدارک ملکی :

نامه سپرده بانکی

مدارک مالی :

نامه تمکن مالی با ارز یورو حداقل مانده 200 میلیون تومانی + گواهی 3 ماهه حساب بانکی به زبان انگلیسی و دارای مهر و امضاء بانک مربوطه که در کمتر از 7 روز قبل از انگشت نگاری تهیه شده باشد .

سایر موارد :

ارائه ضمانت نامه باز گشت به ازای هر نفر 300 میلیون تومان می باشد . حضور مسافر جهت انگشت نگاری در روز تعیین شده از طرف سفارت الزامی می باشد. هزینه ورودی سفارت به صورت عادی 120 یورو و به صورت خصوصی می باشد. در صورت صلاحدید مشاور سفر شما و یا سفارت مربوطه ، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد. باتوجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط مجری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد توصیه می گردد کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد.