ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تور ایتالیا

شهرها
سوالی دارید؟

((تکمیل ظرفیت))

پاییز و زمستان ۱۴۰۱

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1090
نرخ پرواز

((تکمیل ظرفیت))

پاییز و زمستان ۱۴۰۱

ظرفیت: 20 نفر
7 روز
قیمت از
1590
نرخ پرواز

((تکمیل ظرفیت))

پاییز و زمستان ۱۴۰۱

ظرفیت: 20 نفر
7 روز
قیمت از
1690
نرخ پرواز

ایتالیا

((تکمیل ظرفیت))

پاییز و زمستان 1401

ظرفیت: 20 نفر
5 روز
قیمت از
1490
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای ایتالیا

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای فرانسه را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.
۰۲۱ - 57952

بکتاش : از بعد از بیماری کرونا و باز شدن سفارتها متاسفانه هنوز سفارت ایتالیا به صورت روتین وقتهاشو باز نکرده وگرنه مجموعه بکتاش سیر گشت در سالهای ۹۵ تا ۹۸ بهترین ویزاها رو برای مسافرین عزیزش از سفارت ایتالیا دریافت میکرد

بکتاش : وقتهای ما معمولا برای مسافران عزیز مجموعه گرفته میشه بنابراین ترجیحا از تورهای مجموعه بکتاش استفاده کنید

بکتاش : دوست عزیز شما با تماس با مجموعه بکتاش ، یا از طریق اینستاگرام و سایت میتونید با کارشناسان مجموعه ارتباط برقرار کنید ضمن اینکه به صورت حضوری با تعیین وقت قبلی هم میتونید دفتر بکتاش سیر گشت به آدرس اعلام شده مراجعه کنید

بکتاش : به طور کلی مدارک شغلی ، هویتی ، مالی و سوابق سفر و مدارک ملکی تقریبا برای همه ی سفارتها لازمه

قدم های اخذ ویزا

قدم اول :
جهت تسریع در کلیه امور مرتبط با سفرهاي اروپا و کانادا پیشنهاد میکنیم ابتدا کلیات مرتبط به سفر خود را با کارشناس مربوطه چک کرده و پس از رفع ابهامات و سئوالات و انتخاب پکیج مورد نظر خود ) حداقل 45 روز فاصله تا برگزاري تور انتخابی ( کپی پاس خود را جهت ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت ارسال نمایید . مبلغ پیش پرداخت معادل 50 درصد مبلغ یورویی به نرخ روز یا اسکناس یورو/ دلار قرارداد که همزمان با تایید قرارداد به شماره حساب اعلامی واریز و یا تحویل می شود .50 درصد مابقی مبلغ یورویی به همراه مبلغ ریالی قرارداد یکهفته قبل از ورود به سفارت از جانب مسافر تسویه می گردد . پکیج تور انتخاب شده غیر قابل تغییر می باشد .

قدم دوم :
در مرحله دوم پس از ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت طبق لیست ارسالی و نهایی شده فرم تقاضاي سفر خود را پر نموده و به همراه اصل مدارك شغلی ، مدارك هویتی ، مدارك ملکی ) طی 4 روز پس از ثبت قرارداد و 40 روز قبل از وقت سفارت ( را جهت ترجمه ارسال نمایید .در صورت کنسلی تور از جانب مسافر و یا نماینده آن بعد از تایید قرارداد مبلغ دریافتی سوخت می شود . در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ 100 یورو به ازاي هر نفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد می گردد . در خصوص ثبت نام هاي لحظه آخري با تاییدیه از آژانس بکتاش سیر گشت مهلت تحویل مدارك حداقل 25 روز قبل از وقت سفارت میباشد . هزینه دارلترجمه بعهده خود مسافر و به زبان مورد تایید سفارت می باشد . 

قدم سوم :
در مرحله سوم تاریخ وقت سفارت و اطلاعات مرتبط با مدارك مورد نیاز در روز سفارت به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود . نامه گردش و تمکن بانکی 3 یا 6 ماهه به لاتین و با ارز یورو/ دلار ، ضمانت نامه تعهد بازگشت از سفر به همراه مبلغ ورودي سفارت را بین 1 تا 6 روز کاري قبل از سفارت به مجموعه بکتاش سیر گشت جهت تایید و جایگذاري در پوشه مخصوص ارسال نمایید .

مبلغ ضمانت نامه بانکی تعهد بازگشت از سفر در کشورهاي اروپایی 700.000.000 میلیون تومان به ازاي هر نفر می باشد .

  ( با توجه به مدارک مسافر امکان افزایش مبلغ ضمانت نامه وجود دارد )

 تمکن های مالی ،  یورویی معادل 10 هزار یورو و تمکن های دلاری معادل 10 هزار دلار به ازای هرنفر

  تمامی ضمانت نامه ها میبایستی به نام آژانس بکتاش سیر گشت صادر گردیده و یا باید چک رمزدار معادل رقم ضمانت نامه را به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایید . در صورت مغایرت مدارك ارسالی با اصل مدارك تحویل داده شده مبلغ ضمانتنامه قابل تغییر میباشد .  لازم بذکر است در طی انجام پروسه پرونده ) قبل یا بعد از ویزا شدن ( در صورت صلاحدید آژانس بکتاش سیر گشت رقم ضمانت نامه امکان تغییر دارد . فراموش نکنید ورودي سفارت بعهده شما دوست عزیز می باشد و به صورت ارز مورد تایید سفارت ارائه می گردد که معمولا بین 100 الی 200 یورو/ دلار می باشد .

قدم چهارم :
پس از صدور ویزا طبق برنامه انتخابی سفر مدارك مرتبط با برگزاري تور ) وچر رفت و برگشت ، وچر هتل ، بیمه مسافرتی ، برگه برنامه سفر با نام و شماره تلفن لیدر و نکات حین سفر به شما تقدیم می گردد .

قدم پنجم :
پس از پایان سفر مسافرین میبایست اصل پاسپورت خود را جهت رویت بازگشت و اتمام اعتبار ویزاي اخذ شده به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایند تا نامه ابطال ضمانت نامه براي ان ها صادر گردد در صورت نیاز سفارت مسافر پس از بازگشت از سفر باید در روز درخواسته شده در سفارت حضور یابد .

مدارک مورد نیاز سفارت ایتالیا

تمام مدارک فارسی جهت ارائه به سفارت ایتالیا باید به زبان انگلیسی ترجمه شوند.

مدارک هویتی :

اصل پاسپورت امضاء شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر و ۲ صفحه خالی روبه روی هم + کپی از صفحات ویزا موجود در پاسپورت اصل پاسپورتهای قدیمی + کپی از صفحات ویزا اصل شناسنامه ها دو قطعه عکس 5/4 * 5/3 که در 3 ماهه اخیر گرفته شده باشد ( زمینه عکس سفید ، مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد . رضایت نامه محضری از هرکدام از والدین که در سفر نیستند الزامی است . برای تایید رضایت نامه ، علاوه بر اصل رضایت نامه ، اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده الزامی است . (ترجمه رضایت نامه با تایید دادگستری و امور خارجه مورد قبول است )

مدارک شغلی :

کارمندان بخش دولتی: ترجمه حکم کارگزینی – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر کسبه : جواز کسب یا کارت مباشرت کارمندان بخش خصوصی : قرارداد کار – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر صاحبان شرکت های خصوصی : اصل و ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت (آخرین روزنامه رسمی تغییرات و تاسیس )

دانشجویان و اعضای هیئت علمی :

ترجمه نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار مدرسه یا دانشگاه سازندگان ساختمان : پروانه ساختمان با پایان کار بازنشستگان : حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق + 3 فیش حقوقی آخر اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه : گواهی اشتغال به کار – حکم کارگزینی بامهر – 3 فیش حقوقی آخر با مهر دانشجویان و دانش آموزان گواهی اشتغال به تحصیل خود را جهت ارائه به سفارت به تازگی دریافت کرده باشند. تمامی گواهی ها باید خطاب به سفارت مربوطه و در یکماه اخیر صادر شده باشند و در خصوص اشتغال ، حتمن نام – مشخصات – شماره پاسپورت – سمت – تاریخ شروع به کار – میزان حقوق و تاریخ مرخصی بر اساس زمان سفر دکر شود.

مدارک ملکی :

ترجمه سند مالکیت (ارا ئه ترجمه سند ملکی جهت سفارت ایتالیا ضروری است ) نامه سپرده بانکی

مدارک مالی :

نامه تمکن مالی با ارز یورو حداقل مانده 200 میلیون تومانی + گواهی 3 ماهه حساب بانکی به زبان انگلیسی و دارای مهر و امضاء بانک مربوطه که در کمتر از 7 روز قبل از انگشت نگاری تهیه شده باشد .

سایر موارد :

ارائه ضمانت نامه باز گشت به ازای هر نفر 300 میلیون تومان می باشد . حضور مسافر جهت انگشت نگاری در روز تعیین شده از طرف سفارت الزامی می باشد. هزینه ورودی سفارت به صورت عادی 125 یورو می باشد. در صورت صلاحدید مشاور سفر شما و یا سفارت مربوطه ، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد. باتوجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط مجری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد توصیه می گردد کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد.