ایران، تهران، زعفرانیه، سه راه آصف نبش خیابان سیمین، ساختمان امین، طبقه 4 واحد401 021-57952

تور اسپانیا

شهرها
سوالی دارید؟
بررسی شرایط تور اسپانیا
تکمیل ظرفیت

تور چک - اسپانیا(تکمیل ظرفیت)

نوروز 1403

ظرفیت: 20 نفر
8 روز
قیمت از
1740
نرخ پرواز
تور اسپانیا نوروز 1402

6 تا 12 مرداد ماه 1402

((تکمیل ظرفیت))

ظرفیت: 20 نفر
7 روز
قیمت از
2340
نرخ پرواز

سوالات متداول تورهای اسپانیا

اگر جواب سوال‌ احتمالی خود درباره تورهای اسپانیا را اینجا پیدا نکردید، با ما تماس بگیرید.

۰۲۱ - 57952

بکتاش : دوست عزیز پروسه ریجکتی از سفارت دلایل مختلفی داره بنابراین باید تمام مدارکتون بررسی بشه ولی این عدم برگشت نشان دهنده عدم اعتماد آفیسر به دلایل نشان ندادن وابستگی های محکم شغلی ، مالی و خانوادگی است

بکتاش : بحث سختی نیست اگر مدارک مورد تایید باشه به همراه برنامه سفر خوب معمولا این ویزا اخذ میشه ضمن اینکه مجموعه بکتاش یکی از موفق ترین مجموعه ها در اخذ ویزای اسپانیاست

بکتاش : دوست عزیز بهترین نتایج ویزا الان برای خانواده ها داره صادر میشه که به صورت خانوادگی با مدارک معتبر تصمیم به سفر دارن

بکتاش : تمام ویزاهای ما در قالب تور و برنامه سفر به مقصد همون کشور برگزار میشه و چون سفارتها روی این اقدام بسیار حساس هستن همچین کاری پیشنهاد نمیشه

قدم های اخذ ویزا

قدم اول :
جهت تسریع در کلیه امور مرتبط با سفرهاي اروپا و کانادا پیشنهاد میکنیم ابتدا کلیات مرتبط به سفر خود را با کارشناس مربوطه چک کرده و پس از رفع ابهامات و سئوالات و انتخاب پکیج مورد نظر خود ) حداقل 45 روز فاصله تا برگزاري تور انتخابی ( کپی پاس خود را جهت ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت ارسال نمایید . مبلغ پیش پرداخت معادل 50 درصد مبلغ یورویی به نرخ روز یا اسکناس یورو/ دلار قرارداد که همزمان با تایید قرارداد به شماره حساب اعلامی واریز و یا تحویل می شود .50 درصد مابقی مبلغ یورویی به همراه مبلغ ریالی قرارداد یکهفته قبل از ورود به سفارت از جانب مسافر تسویه می گردد . پکیج تور انتخاب شده غیر قابل تغییر می باشد .

قدم دوم :
در مرحله دوم پس از ثبت قرارداد و واریز پیش پرداخت طبق لیست ارسالی و نهایی شده فرم تقاضاي سفر خود را پر نموده و به همراه اصل مدارك شغلی ، مدارك هویتی ، مدارك ملکی ) طی 4 روز پس از ثبت قرارداد و 40 روز قبل از وقت سفارت ( را جهت ترجمه ارسال نمایید .در صورت کنسلی تور از جانب مسافر و یا نماینده آن بعد از تایید قرارداد مبلغ دریافتی سوخت می شود . در صورت عدم اخذ ویزا مبلغ 100 یورو به ازاي هر نفر کسر و مابقی مبلغ دریافتی استرداد می گردد . در خصوص ثبت نام هاي لحظه آخري با تاییدیه از آژانس بکتاش سیر گشت مهلت تحویل مدارك حداقل 25 روز قبل از وقت سفارت میباشد . هزینه دارلترجمه بعهده خود مسافر و به زبان مورد تایید سفارت می باشد .

قدم سوم :
در مرحله سوم تاریخ وقت سفارت و اطلاعات مرتبط با مدارك مورد نیاز در روز سفارت به شما عزیزان اطلاع رسانی می شود . نامه گردش و تمکن بانکی 3 یا 6 ماهه به لاتین و با ارز یورو/ دلار ، ضمانت نامه تعهد بازگشت از سفر به همراه مبلغ ورودي سفارت را بین 1 تا 6 روز کاري قبل از سفارت به مجموعه بکتاش سیر گشت جهت تایید و جایگذاري در پوشه مخصوص ارسال نمایید .

مبلغ ضمانت نامه بانکی تعهد بازگشت از سفر در کشورهاي اروپایی 700.000.000 میلیون تومان به ازاي هر نفر می باشد .

   ( با توجه به مدارک مسافر امکان افزایش مبلغ ضمانت نامه وجود دارد )

 تمکن های مالی ،  یورویی معادل 10 هزار یورو و تمکن های دلاری معادل 10 هزار دلار به ازای هرنفر


تمامی ضمانت نامه ها میبایستی به نام آژانس بکتاش سیر گشت صادر گردیده و یا باید چک رمزدار معادل رقم ضمانت نامه را به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایید . در صورت مغایرت مدارك ارسالی با اصل مدارك تحویل داده شده مبلغ ضمانتنامه قابل تغییر میباشد . لازم بذکر است در طی انجام پروسه پرونده ) قبل یا بعد از ویزا شدن ( در صورت صلاحدید آژانس بکتاش سیر گشت رقم ضمانت نامه امکان تغییر دارد . فراموش نکنید ورودي سفارت بعهده شما دوست عزیز می باشد و به صورت ارز مورد تایید سفارت ارائه می گردد که معمولا بین 100 الی 200 یورو/ دلار می باشد .

قدم چهارم :
پس از صدور ویزا طبق برنامه انتخابی سفر مدارك مرتبط با برگزاري تور ) وچر رفت و برگشت ، وچر هتل ، بیمه مسافرتی ، برگه برنامه سفر با نام و شماره تلفن لیدر و نکات حین سفر به شما تقدیم می گردد .

قدم پنجم :
پس از پایان سفر مسافرین میبایست اصل پاسپورت خود را جهت رویت بازگشت و اتمام اعتبار ویزاي اخذ شده به آژانس بکتاش سیر گشت تحویل نمایند تا نامه ابطال ضمانت نامه براي ان ها صادر گردد در صورت نیاز سفارت مسافر پس از بازگشت از سفر باید در روز درخواسته شده در سفارت حضور یابد .

مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا

تمام مدارک فارسی جهت ارائه به سفارت اسپانیا باید به زبان اسپانیایی ترجمه شوند.

مدارک هویتی :

اصل پاسپورت امضاء شده با حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ سفر و ۲ صفحه خالی روبه روی هم + کپی از صفحات ویزا موجود در پاسپورت اصل پاسپورتهای قدیمی + کپی از صفحات ویزا اصل شناسنامه ها دو قطعه عکس 5/4 * 5/3 که در 1 ماهه اخیر گرفته شده باشد ( زمینه عکس سفید ، مستقیم رو به دوربین ، 80 درصد عکس صورت باشد و در هیچ پاسپورت یا ویزای قبلی استفاده نشده باشد . رضایت نامه محضری از هرکدام از والدین که در سفر نیستند الزامی است . برای تایید رضایت نامه ، علاوه بر اصل رضایت نامه ، اصل شناسنامه کسانی که اسامی آنها در رضایت نامه ذکر شده الزامی است . (ترجمه رضایت نامه با تایید دادگستری و امور خارجه مورد قبول است )

مدارک شغلی :

کارمندان بخش دولتی: ترجمه حکم کارگزینی – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر کسبه : جواز کسب یا کارت مباشرت کارمندان بخش خصوصی : قرارداد کار – لیست سوابق بیمه – گواهی اشتغال به کار از سازمان یا نهاد مربوطه و ترجمه 3 فیش حقوقی آخر با مهر صاحبان شرکت های خصوصی : اصل و ترجمه رسمی روزنامه رسمی شرکت (آخرین روزنامه رسمی تغییرات و تاسیس )

دانشجویان و اعضای هیئت علمی :

ترجمه نامه اشتغال به تحصیل یا اشتغال به کار مدرسه یا دانشگاه سازندگان ساختمان : پروانه ساختمان با پایان کار بازنشستگان : حکم بازنشستگی یا آخرین حکم افزایش حقوق + 3 فیش حقوقی آخر اساتید و اعضا هیات علمی دانشگاه : گواهی اشتغال به کار – حکم کارگزینی بامهر – 3 فیش حقوقی آخر با مهر دانشجویان و دانش آموزان گواهی اشتغال به تحصیل خود را جهت ارائه به سفارت به تازگی دریافت کرده باشند. تمامی گواهی ها باید خطاب به سفارت مربوطه و در یکماه اخیر صادر شده باشند و در خصوص اشتغال ، حتمن نام – مشخصات – شماره پاسپورت – سمت – تاریخ شروع به کار – میزان حقوق و تاریخ مرخصی بر اساس زمان سفر دکر شود.

مدارک ملکی :

ترجمه سند مالکیت (ارا ئه ترجمه سند ملکی جهت سفارت اسپانیا ضروری است ) نامه سپرده بانکی

مدارک مالی :

نامه تمکن مالی با ارز یورو حداقل مانده 200 میلیون تومانی + گواهی 6 ماهه حساب بانکی به زبان انگلیسی و دارای مهر و امضاء بانک مربوطه که در کمتر از 7 روز قبل از انگشت نگاری تهیه شده باشد .

سایر موارد :

ارائه ضمانت نامه باز گشت به ازای هر نفر 300 میلیون تومان می باشد . حضور مسافر جهت انگشت نگاری در روز تعیین شده از طرف سفارت الزامی می باشد. هزینه ورودی سفارت به صورت عادی 120 یورو و به صورت خصوصی 180 یورو می باشد. در صورت صلاحدید مشاور سفر شما و یا سفارت مربوطه ، مسافر موظف به ارائه مدارک تکمیلی می باشد. باتوجه به اینکه کلیه مدارک ارائه شده توسط مجری و سفارت مورد استعلام قرار می گیرد توصیه می گردد کلیه مدارک مستند و قابل استعلام باشد.

 

تور اسپانیا

با توجه به اینکه تور اسپانیا یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین تور ها در بین گردشگران به شمار می آید، شما می توانید با انتخاب این تور یک سفر به یاد ماندنی و جذاب را برای خود بسازید. ما به شما توصیه می کنیم که قبل از سفر حتماً راهنمای جامع تور اسپانیا را به طور کامل مورد مطالعه قرار دهید، زیرا شما با راهنمایی‌های آن می توانید از بهترین جاذبه ها و مکان های دیدنی آن آشنایی کامل داشته باشید و بدون اتلاف وقت در این سفر بتوانید از تمام آن ها دیدن کنید.

کشور اسپانیا دارای بهترین هتل و همچنین مراکز خرید می باشد، در نتیجه شما با مراجعه به هر کدام از هتل‌ها می‌توانید از بهترین خدمات آن بهره مند شوید و همچنین انواع مختلفی از غذاها را نوش جان کنید.

اگر هزینه برای شما بسیار مهم می باشد می توانید از تورهای لحظه آخری استفاده کنید، زیرا این تورها دارای تخفیفات بسیار خوبی هستند و مناسب ترین گزینه و اقتصادی ترین روش برای تهیه بلیط به شمار می آیند.

شما قبل از سفر حتما باید محل اقامت و بلیط رفت و برگشت خود را رزرو کنید تا مشکلاتی در این زمینه برای شما به وجود نیاید و در نهایت شما برای استفاده از تمام امکانات این سفر می توانید به مراکزی که به صورت معتبر در بیشتر نقاط کشور دایر هستند مراجعه کنید و بلیط سفر خود را به آسانی تهیه کنید.

پیشنهاد میکنیم مقاله مدارد مورد نیاز ویزای فرانسه را نیز مشاهده فرمایید!

تور اسپانیا

نحوه ی اخذ ویزا توریستی اسپانیا

سفر به اسپانیا به دلایلی مانند دیدار با اقوام، دوستان، تفریح و گردش صورت می‌گیرد که به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی پیدا نموده است. نحوه اخذ ویزا توریستی اسپانیا به این گونه می باشد که شما باید حداقل سه ماه قبل از زمان سفر برای دریافت آن اقدام نمایید.

ابتدا شما باید از سفارتخانه مورد نظر وقت بگیرید تا بتوانید در روز و تاریخ مشخص به سفارتخانه رفته و مراحل لازم را برای اخذ ویزا طی نمایید. بعد از رفتن به سفارتخانه شما باید فرم پر کنید. مرحله بعدی عکس و همچنین انجام دادن آزمایش های پزشکی مورد نیاز می باشد که انجام این آزمایش برای تمام افراد بسیار ضروری بوده و بعد از تمامی مراحل شما باید منتظر دریافت جواب از طرف سفارتخانه باشید.

همچنین ارائه پاسپورت برای دریافت مهر ویزای توریستی و تحویل پاسپورت مهر خورده نیز از دیگر مراحل دریافت ویزای توریستی اسپانیا می باشد.

ارائه مدرکی که نشان دهد شما در حساب خود مبلغ خاصی دارید نیز از دیگر مراحل مورد نیاز برای درخواست ویزا می باشد که این مبلغ به عنوان ضمانت نامه باید در حساب شما باشد.

پیشنهاد میکنیم مقاله تور ارزان فرانسه را نیز مشاهده فرمایید!

بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین زمان سفر به اسپانیا و خرید تور اسپانیا به عوامل مختلفی مانند آب و هوا و همچنین هزینه ها بستگی دارد، به گونه ای که اگر آب و هوا برای افراد مهم می باشد باید به فصل بسیار دقت نمایند. در فصل تابستان این کشور بسیار گرم بوده، به همین منظور اگر شما طاقت گرما را ندارید بهتر است در این فصل به هیچ عنوان تور اسپانیا زا رزرو نکنید و اما اگر دوستدار بازی های آبی هستید و مشکلی با گرما ندارید بهترین فصل اسپانیا برای شما خواهد بود.

در فصل زمستان شما شاهد بارش‌های پراکنده و همچنین هوای سرد می باشید و در این فصل به هیچ عنوان نمیتوانید از شنا لذت ببرید و فقط می توانید در محوطه هایی که سربسته هستند به تفریحات آبی بپردازید.

مناسب ترین فصل برای سفر به اسپانیا، اواخر زمستان و بهار می باشد که بهترین آب و هوا را به خود اختصاص داده است، به همین منظور این فصل ها شروع بهترین زمان برای سفر به اسپانیا می باشند که قطعا هزینه آن نیز بالاتر خواهد رفت.

اگر هزینه برای شما بسیار مهم می باشد بهتر است فصل تابستان و پاییز را که مسافران کمتری به این کشور سفر می کنند انتخاب کنید که قطعاً اقتصادی و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

بهترین زمان سفر به اسپانیا

بهترین هتل های اسپانیا

یکی از بهترین هتل های اسپانیا، هتل مجستیک است که در قلب شهر وجود دارد و به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد یک اقامت رویایی را برای مهمان ها به وجود می آورد و رزرو تور اسپانیا با این هتل قیمت بالاتری خواهد داشت.

هتل معروف دیگر ماگنا بوده که یک هتل پنج ستاره می باشد و دارای ساختمان بسیار لوکس و شکیل بوده که در مدرن ترین خیابان اسپانیا قرار دارد. این هتل در نزدیک مراکز خرید وجود دارد که همین امر باعث محبوبیت آن در میان گردشگران شده و اتاق های هتل نیز بسیار مدرن و مجهز به پیشرفته ترین امکانات می باشند.

از هتل های معروف در اسپانیا می توان به گرن ملیا اشاره نمود که دارای بنای تاریخی بسیار زیبا و شگفت انگیز بوده و موقعیت مکانی هتل نیز باعث شده است تا مهمان ها دسترسی مناسبی به تمام مراکز داشته باشند.

در این هتل از نقاشی های معروف اسپانیا استفاده نموده اند و هر کدام از اتاق های آن نیز دارای بالکن هایی است که نمای فوق العاده زیبایی به آن داده است و از دیگر امکانات آن می توان به استخر روباز ،سالن ماساژ و خیلی از موارد دیگر اشاره نمود.

بهترین هتل های اسپانیا

جاذبه های گردشگری اسپانیا

یکی از مکان های دیدنی اسپانیا موزه گوگنهایم می باشد که طراحی منحصر به فردی دارد و اگر شما به کشور اسپانیا سفر می کنید حتما از این موزه دیدن کنید. ساختمان های این موزه توسط یک معمار آمریکایی طراحی شده است که از جنس آهک و ورق های موجدار تیتانیوم بوده و طراحی آن به قدری پیشرفته می باشد که بسیار خیره کننده خواهد بود.

میدان پلازا مایور که از قرن شانزدهم ساخته شده است به عنوان مکانی برای برگزاری رویداد های تشریفاتی و مراسم عمومی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین دارای کافه و رستوران نیز می باشد که در اطراف میدان قرار دارد و از جاذبه های گردشگری زیبایی شهر اسپانیا به شمار می آید.
سواحل کوستا دل استور از دیگر جاذبه های دیدنی کشور اسپانیا می باشد و برای کسانی که به آفتاب گرفتن در ساحل علاقه دارند بهترین مکان بوده که خانه های آن تماما به رنگ سفید می باشند و در فاصله کوتاهی از ساحل ماربلا قرار دارد.

شهر قدیمی تولد در بالای تپه گرانیتی قرار دارد و از سه طرف به وسیله دریایی کوچک رودخانه تاقوس احاطه شده است و گردشگران برای دیدن این مکان دیدنی باید از خیابان های باریک و نامتقارن عبور کنند تا بتوانند این شهر زیبا را ببینند.

شهرک های سفیداندالوسیا که در ناحیه جنوبی این کشور قرار دارد، نه تنها زیبایی خاصی دارد، بلکه تاریخی غنی را نیز به خود اختصاص داده است و دارای کلیساها و میدان زیبا نیز بوده که به نوبه خود بسیار خاص می باشد.

کلیسای ساگرادا فامیلیا گل سرسبد جاذبه های توریستی در اسپانیا می باشد، به گونه ای که سالانه چند هزار گردشگر برای دیدن این کلیسا به این کشور سفر می کنند که به صورت شبانه روز باز بوده، در نتیجه شما به راحتی می توانید در هر ساعت برای دیدن آن مراجعه نمایید.

کاخ سلطنتی مادرید از دیگر جاذبه های دیدنی اسپانیا می باشد که این کاخ بیش از دوهزار اتاق لوکس و تزیین شده دارد و همچنین محل ملاقات بسیاری از سران سیاسی و همچنین جشن های ملی بوده که از این نظر بسیار جالب می باشد.

جاذبه های گردشگری اسپانیا

بهترین شهر های اسپانیا برای سفر

اگر شما می خواهید از بهترین تور اسپانیا برخوردار باشید، حتماً از شهرهای متنوع آن نیز دیدن نمایید که یکی از این شهرها مادرید می باشد که به عنوان سومین شهر آفتابی اروپا معروف بوده و این شهر همواره مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است، زیرا به دلیل داشتن فرهنگ غنی و غذاهای فوق‌العاده توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به خود جلب کند.

از دیگر شهرهای اسپانیا بارسلونا بوده که از جهات مختلفی به عنوان رقیب شهر مادرید شناخته شده می باشد .

بهترین شهر های اسپانیا برای سفر

بهترین غذا های اسپانیا

غذا های خوشمزه اسپانیا بسیار زیاد هستند، به گونه‌ای که نام و آوازه خاصی را به خود اختصاص داده و مسافران با ورود به این کشور قطعاً استقبال بالایی از این غذاها می نمایند و طعم و مزه آن به گونه ای بوده که مطابق با ذائقه تمامی افراد است، در نتیجه هر شخص می ‌تواند از این غذاها استفاده کند.

یکی از غذاهایی که در وعده صبحانه استفاده می شود به عنوان املت اسپانیایی شناخته شده است که در آن از ادویه ها و سبزیجات معطر استفاده می کنند که طعم آن را دوچندان خوشمزه تر نموده که به شکل های مختلفی سرو می گردد.

یکی دیگر از غذاهای معروف این کشور مرغ اسپانیایی می باشد که در آن از ادویه جات معطر از جمله سیر و آویشن استفاده می نمایند که همین امر باعث شده است که مشتریان بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد و همچنین دارای قیمت مناسبی نیز بوده که هر شخص با هر توان مالی به راحتی قادر به خرید آن می باشد و این غذا بسیار نرم و ترد می باشد.

همچنین سالادها و دسرهای مختلفی نیز وجود دارد که در کنار غذاهای معروف آنان سرو شده که هر کدام دارای سبزیجات مختلفی می باشند.

لازانیای شهر اسپانیا بسیار خوشمزه بوده و پنیر آن دارای کیسانیه فراوان می‌باشد و همچنین مواد داخل آن شامل انواع گوشت ها و سبزیجات نیز می‌باشد که بسیار خوشمزه بوده و قابل مقایسه با لازانیا های سایر مناطق نمی باشد، در نتیجه به هیچ وجه از غذاهای این کشور غافل نشوید، زیرا بیشتر افراد به خاطر همین غذاهای خوشمزه و لذیذ به این کشور زیبا مسافرت می نمایند.

شما وقتی به کشورها و شهرهای مختلف مسافرت می کنید قطعا باید از غذاهای سالم استفاده کنید تا در مسافرت دچار مسمومیت غذایی نشوید و قطعا اگر شما از غذاهای این کشور استفاده کنید، نه تنها هیچ گونه مسمومیت غذایی و مشکلاتی برای شما ایجاد نمی شود بلکه مزه غذای این کشور سالیان سال برای شما باقی می‌ماند.

بهترین غذا های اسپانیا

هزینه کامل سفر به اسپانیا

هزینه تور اسپانیا به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آنها به صورت مستقیم و غیرمستقیم روی قیمت تاثیرگذار می باشند.

شما برای این که تور اسپانیا را خریداری نمایید باید اطلاعات کافی و جامعی را در مورد هتل و محل اقامت آن داشته باشید، زیرا هر چقدر هتل پیشرفته تر باشد قطعاً هزینه های بیشتری را در بر خواهد داشت.

همچنین بلیط رفت و برگشت نیز تاثیر بسیار زیادی روی قیمت خواهد داشت، به گونه ای که اگر شما از یک هواپیمای درجه یک استفاده کنید باید هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

اگر شما از رستوران های معروف استفاده کنید باید هزینه زیادی را بابت غذا پرداخت کنید.