آژانس بکتاش سیر، مجری مستقیم انواع تور اسپانیا است و تمامی انواع تورها را در بهترین ماه های سال برای شما برگزار می کند. در این مطلب می خواهیم درباره تاریخچه کشور اسپانیا، فرهنگ، سنت ها و همچنین تور های مستقیم این کشور صحبت کنیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید. 
اسپانیا یکی از اعضای مستقل اتحادیه اروپا و یکی از زیباترین کشورهای اروپا است. این کشور با همسایگی با پرتغال، آندورا و فرانسه و همچنین دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس، یکی از بهترین کشورهای اروپا برای مسافرت است. شاید برای شما جالب باشد که بدانید که گردشگری یکی از مهم ترین و پول آور ترین صنایع در این کشور به همراه فوتبال است. از نظر جهانی نیز، گردشگری در اسپانیا در رتبه دومین صنعت بزرگ گردشگری در دنیا قرار دارد. به همین دلیل است که در این کشور نظام رتبه بندی و مقایسه هتل ها و امکانات رفاهی بسیار سخت تر از سایر نقاط اروپا است. این عامل حساسیت به دلیل حفظ توده عظیم گردشگران خارجی برای این کشور و بهبود سطح انواع تور اسپانیا و ارتقا ارائه خدمات توسط هتل ها و مراکز اقامتی این کشور است. 

مردم این کشور به خاطر پیشینه تاریخی خود، دارای لقب ماتادور هستند. از قرن های گذشته تا به همین امروز، گاوبازی یکی از سنت ها و سرگرمی های اصیل این مردم به حساب می آید. این مردم شرایط و مراسمات سنتی خود را نیز دارند. از نمونه های این مراسمات می توان به پرتاب گوجه و پرتقال اشاره کرد! در روز های خاصی از سال کامیون ها و حامل های بزرگی از گوجه و پرتقال به درون بعضی شهرها در قسمت های خاصی وارد شده و افراد شروع به پرتاب گوجه فرنگی و پرتقال به یکدیگر می کنند!

تاریخچه کشور اسپانیا

در سال های قبل از میلاد، این منطقه تحت نفوذ حاکمان و امپراطورهای روم کبیر بوده است. در مدت تسلط رومی ها بر اسپانیا، قوانین و زبان و سنت های رومی نیز به مردم این منطقه تحمیل شد. پس از رومی ها، بزرگترین حکومتی که به این منطقه مسلط شده و کنترل آن را در دست گرفته است،مسلمانان شمال اروپا بوده اند. در زمان حکومت مسلمانان، مسیحیان و یهودیان اسپانیا نیز مشکلی در اجرای اوامر دینی و سنت های خود نداشتند، اما مالیات های بسیار سنگینی از آن ها گرفته می شد. در سال های 1400 تا 1500 میلادی، حکومت های کوچک مسیحی با افزایش قدرت و همچنین تضعیف حکومت های اسلامی تقسیم شده در ایالت های مختلف اسپانیا، توانستند استقلال کامل منطقه را به دست آورند. 

با افزایش اتحاد بین حکومت های محلی اسپانیا، در قرن 16 و تا نیمه قرن 17 میلادی، امپراطوری اسپانیا، به عنوان قدرت بلامنازع اروپا حکومت می کرد که این قدرت با سرمایه های غارت شده ناشی از استعمار بعضی کشورها بیشتر شده و استحکام یافت. اسپانیای کنونی بازمانده همین امپراطوری اسپانیا است. 
پس از تضعیف این امپراطوری و استعمار ناپلئون در این منطقه، جنگ های داخلی و انقلاب های فراوانی در اسپانیا روی داد. پس از این شرایط و با ورود به هزاره جدید میلادی، این کشور با عضویت در اتحادیه اروپا در سال 2002 و قبول یورو به عنوان پول رسمی، سیر صعودی خود را در پیشرفت در صنایع و زمینه های مختلف آغاز کرد. 

مکان های دیدنی برای انواع تور اسپانیا
پس از بررسی و بازخوانی مختصر تاریخچه این کشور، می خواهیم بهترین پیشنهاد های آژانس بکتاش سیر برای انواع تور اسپانیا را به شما ارائه کنیم. جزایر ایبیزا و قناری در این کشور با دارا بودن طبیعت های بکر جنگلی و ساحلی، به جرات می توان گفت در مجموع بهترین و برترین مکان های جزیره ای در دنیا هستند. شما می توانید برای شرکت در انواع تور اسپانیا توسط آژانس بکتاش سیر، مجری مستقیم انواع تور اسپانیا، همین حالا با ما تماس بگیرید.