درباره پاتایا

درباره پاتایا پاتایا

پاتایا شهری در سواحل شرقی خلیج تایلند است که جزو محبوب‌ترین مقصدهای گردشگری در این کشور و از جذاب ترین مناطق دیدنی در جهان به شمار می رود.

این شهر در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد و سالانه با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست از سراسر جهان ، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند محسوب می شود.

آب‌ و هوا در پاتایا، استوایی و در سراسر سال، گرم است.

سواحل پاتایا پر از شوروهیجان و سرگرمی‌های متنوع  شبانه روزی است. دوستداران آفتاب و علاقه‌مندان به  تفریحات و ورزش‌های آبی ، در این سواحل بی‌نظیر و زیبا لذت  زیادی می‌برند.

شور و هیجان خیابان‌های این شهر بعد از غروب آفتاب بیشتر میشود و گردشگران  تا صبح به گشت‌ وگذار و هیاهو مشغول‌اند و در  خیلبانها، بازارهای رنگارنگ و مراکز خرید قدم می‌زنند و از غرفه‌های خیابانی، غذاهای لذیذ محلی و متنوع و ... لذت میبرند

از جمله جاذبه های توریستی پاتایا ؛ جزیره مرجانی (Koh Larn)، کوه بودا، بازار شناور پاتایا، خانه مقدس حقیقت ( Sanctuary of Truth )، دریاچه ی نقره ایی ( Silver Lake)، باغ استوایی Nong Nooch Tropical Botanical Garden، دهکده ی فیل ها، موزه سه بعدی Art in Paradise، موزه Ripley's Believe It or Not، مینی سیام، واکینگ استریت، معبد وانسانگ وارارام،تجربه میمون درازدست ( Flight of the Gibbon)، دنیای زیر آب ( Underwater World Pattaya)، پارک آبی Pattaya Park، باغ وحش ببرها،  بازدید از Mimosa، معبد Viharn Sien، پارک سنگ های چند میلیون ساله و مزرعه کروکودیل ها، استراحتگاه ساحل Jomtien و ... هستند.

شرایط وجود وسایل حمل و نقل عمومی  در پاتایا خوب است و تقریبا برای همه مناطق سرویس‌دهی دارند.وسایلی مانند قطار ، اتوبوس و...

پاتایا بهشت استوایی ،شهری با فرهنگهای متفاوت تفریحات و جاذبه های مهیج است و این فرصت‌ خوبی برای سفر کردن و اقامت می باشد.

نیاز به کمک دارید ؟

021-57952شنبه تا پنج شنبه 8 الی 17:30