آژانس هواپیمایی بکتاش سیر گشت

آژانس هواپیمایی بکتاش سیر گشت فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است، همیشه رضایت کامل مسافران مهمترین هدف بکتاش سیر گشت بوده است و با ارائه خدماتی با کیفیت و حرفه ای به مسافران و آژانس های همکار، توانسته در این صنعت پیشرو باشد.

از طرفی با استقبال بالای مسافران به سرعت مسیرهای پروازی به نحوی گسترش پیدا کرده که امروزه در اکثر مسیرهای اصلی دارای ظرفیت بالای پروازی می باشد. شرکت بکتاش سیر گشت با بروزترین زیر ساخت ها، بالاترین استاندارد ها مى كوشد تا همیشه بهترین خدمات را ارايه نمايد.

 

چرا خدمات مسافرتی بکتاش سیر گشت؟

در راستای ارتقاء سطح کیفی خدمات گردشگری در سطح کشور، شرکت بکتاش سیر گشت با هدف توزیع سریع خدمات جهانگردی همراه با بالاترین کیفیت و با ارائه سرویس های آنلاین منحصر به فرد به آژانس های مسافرتی به سرعت توانسته با همكارى اکثر آژانسهای مسافرتی و جهانگردی، به عنوان يكى از بهترین مجموعه ها در این صنعت معرفی شود.

در حالي كه اكثر شركت ها هنوز از شيوه هاي سنتي براي ثبت قرارداد، رزرواسيون هتل و انجام امور مالي مربوط به آن استفاده مي كنند، شرکت بکتاش سیر گشت با راه اندازي سامانه سيستم رزواسيون آنلاين گامي بلند در جهت رضايت مندي مسافران و آژانس های همکار برداشته است تا به ساده ترين شكل و در سريع ترين زمان ممکن، بتوانند از امکانات متمایز مانند رزرو آنلاین تور، بلیط هواپیما، هتل و ... این مجموعه استفاده نمایند.

ما در بکتاش سیر گشت یک فلسفه ساده را دنبال می کنیم: استفاده از استعداد و ابزارهای قوی برای خلق خدماتی برتر و جلب رضایت کامل مسافران. کارکنان ما هر روز بی کم و کاست این فلسفه را در کار خود اجرا می کنند و به این باور رسیده اند که می توانند در خلق بهترین خاطره ها و تجربه های مشتریان اثرگذار باشند. نتیجه این خواهد بود که ما همیشه در پی ارائه خدماتی مطلوب، با کیفیت و مناسب به مشتریان خود می باشیم.